Proč ženy milují špatné muže? Známe odpověď

Proč ženy milují špatné muže? Známe odpověď 1

Většina žen zarytě tvrdí, že touží po citlivém, laskavém a pozorném muži. Když ale přijde na lámání chleba, honí se za pravým opakem tohoto prototypu. Proč vlastně ženy touží po špatných chlapcích?

Genetika
Evoluce způsobila, že ženy mají v genech zabudovaný kód, který jim našeptává, aby ulovili alfa samce. A řekněme si pravdu: jen málokdy se stává, že je jím slušný a poctivý chlap. Ačkoli to v moderní společnosti již neplatí, v minulosti měl nejkvalitnější spermie vždy alfa samec a příslušnice něžného pohlaví se o něj mohli porvat. Právě proto dnes touží po vztahu s milým mužem, ale v posteli končí s jeho pravým opakem.

Ženy se nepoučí
Studie britské Univerzity, které se zúčastnilo 146 žen ve věku 18 až 24 let ukázala, že ženy chtějí drsné muže i přesto, že se v nich již mnohokrát zklamali. Ať měli zlomené srdce byť i desetkrát, na jedenáctém rande i tak skončili s mužem, který byl sobecký, neposlouchal je a chtěl je jen dostat do postele. Stačilo, že dobře vypadal.

 
Bad-11-300x202

Nebezpečí
I něžné pohlaví miluje nebezpečí, ale zároveň vyhledává ochranu. Slušní chlapi navenek nepůsobí jako jedinci, kteří by se v případě potřeby dokázali zapojit do bitky. I to je důvod, proč si za potenciální partnery ženy vybírají muže, kteří je dokáží ochránit. Zřejmě nevědí, že vnější vzhled a muskulatura v bitvě neznamenají všechno.

Nuda
Žádná žena nechce mít po svém boku partnera, který ji nedokáže rozesmát, a se kterým se nudí. Ve vztahu hledají vzrušení, ačkoli se k tomu málokdy otevřeně přiznávají. S kým dokáží zažít více vzrušení než s mužem, který už na první pohled vypadá, že vzrušení je jeho denním chlebem?

 
upset-couple

Změna
Víte, jaký je pro ženu ideální typ chlapa? Takový, kterého je třeba měnit. Ženy hledají výzvu a muž, který nepotřebuje zkrotit, ji pro ně nepředstavuje. Když se naopak setkají se špatným chlapcem, v hlavě jim ihned zabliká kontrolka a začnou cítit potřebu zkrotit ho. Bohužel už zřejmě neuvažují nad tím, že drsní kluci se neradi mění, a tak co nevidět končí se zlomeným srdcem. Měsíc doma pláčou a pak se vrhnou dalšímu členovi klubu „drsňáků“ rovnou do rozkroku. Nakonec následuje zažitý koloběh: snaha o změnu-rozchod-zlomené srdce-nový úlovek-snaha o změnu.