Prohlídka zámku Chambord

Prohlídka zámku Chambord 1

Jste připraveni na jedinečný zážitek plný historie a kultury? Máme pro vás připraveny vstupenky na zámek Chambord, který je pravým architektonickým triumfem a symbolem francouzské historie a elegancie. Château de Chambord, jak je zámek znám v rodné Francii, je dnes otevřen od 9:00 do 18:00 hodin. Vstupenky poskytuje společnost Tiqets International B.V., se sídlem na adrese Tiqets International B.V., 1097 DL, Amsterdam, NL.

Vstupenky k prohlídce zakoupíte zde:

 

Pokud byste chtěli pořadatele kontaktovat, obraťte se na centrum nápovědy Tiqets. Poslední vstup na zámek je možný 30 minut před jeho zavírací dobou. Vstupenky doručujeme okamžitě a bez problémů jsou akceptovány i v digitální podobě na mobilu.

V rámci návštěvy zámku máte možnost prohlédnout si nejen samotný hrad, ale i nádherné francouzské zahrady a dočasné expozice. Vstupenka vám tedy otevírá dveře k celodennímu zážitku plnému historie a kultury. Chcete-li si svůj zážitek ještě více vylepšit, můžete si na pokladně přidat další služby, například HistoPad. Tento digitální tablet s rozšířenou realitou a náhlavní soupravou vám nabídne nezapomenutelnou prohlídku hradu v době Françoise I. Díky působivým 3D rekonstrukcím, informativnímu návštěvnímu průvodci, interaktivním mapám a poutavému audio komentáři budete mít pocit, jako byste se přenesli v čase.

Zámek Chambord je obklopený nádherným lesem, který dodává celkové atmosféře nádech pohádkovosti. Zámek sám o sobě je architektonický poklad, postavený pro krále Františka I., který se inspiroval u samotného da Vinciho. Zámek nabízí více než 4500 uměleckých děl ve zrekonstruovaných místnostech a nesmíte si nechat ujít ani výstup po unikátním dvojitém točitém schodišti, které je považováno za vrcholný kousek architektury.

Vítejte v největším a nejmajestátnějším zámku v údolí řeky Loiry. Stavba je skutečným architektonickým triumfem, který si stále drží status symbolu francouzské renesance v Evropě a po celém světě. Přijďte prozkoumat více než 400 pokojů, 77 schodišť, 282 krbů a více než 200 komínů, které jsou jasným důkazem velkoleposti zámku Chambord.

A ještě něco navíc – před zámkem můžete sledovat představení s koňmi, dravými ptáky a rytířská klání a přenést se tak v duchu zpět o stovky let. Zkuste si také pronajmout loďku a projeďte se po nedalekém jezeře nebo si prohlédněte rozmanitou faunu a flóru v okolním lese během příjemné procházky. Jednoduše zažijte den jak pro krále.

Pamatujte, že všechny východy zámku jsou konečné. Pokud jste na cestách autem, na místě je k dispozici placené parkoviště. Château de Chambord je přístupný každý den od 9:00 do 18:00 hodin. Zahrady jsou otevřeny od 9:00 do 17:30 hodin. Zámek se nachází na adrese Château de Chambord, 41250, Chambord. Zrušení nebo přesunutí návštěvy je možné do 23:59 v den předcházející plánované návštěvě. Navštivte nás a prožijte den plný historie a kultury v srdci Francie.