Rolex s novou 5-letou zárukou vstříc zákazníkům

Rolex s novou 5-letou zárukou vstříc zákazníkům 1

Značka Rolex se řadí k nejznámějším výrobcům hodinek na světě a to díky preciznosti, inovaci, výzkumu, obchodní politice a ještě mnoha dalším faktorům, jako je nezávislost a schopnost vzdorovat módním trendům na základě kvality svých výrobků. Hodinky vyrobené touto značkou nepodléhají času a stávají se trvalou a jistou investici.

Rolex Yacht-Master Na gumovém řemínku ještě sportovněji.

Kdo by neznal dnes již ikonické Submariner, Daytony, Yacht-mastery a mnohé další modely vyrábějící se doposud dlouhá léta za stálého vylepšování po stránce přesnosti, odolnosti nebo používání nových materiálů, čímž značka docílila prodloužení servisních intervalů na plných deset let, což znamená obrovský náskok proti konkurenci.

A nyní tato značka přichází s velkou novinkou pro své fanoušky a zákazníky oznámením o prodloužení záruční lhůty na pět let. Záruka se vztahuje na hodinky Rolex zakoupené u autorizovaných prodejců počínaje 1. červencem 2015.

Nikdo netestuje hodinky tak jako Rolex.

Rolex údajně vyrobí ročně něco mezi 800.000 a milion kusů hodinek. Na tomto počtu vidíme, o jak velký závazek se jedná a značka tím prokazuje maximální důvěru v kvalitu svých výrobků. Rolex opravdu umí překvapit. Tímto prohlášením nastavuje novou laťku průmyslovým standardům a zvyšuje jistotu zákazníků ve svou high-end technologii a produkci hodinek, které jsou připraveny doprovázet svého majitele při všech příležitostech po celý jeho život.