Vertu Signature Touch: luxusní smartfon pro náročné

Vertu Signature Touch: luxusní smartfon pro náročné 1

Britský výrobce luxusních mobilních telefonů VERTU představil svůj nejnovější high-end smartphone s názvem Signature Touch. Telefon má 4,7 „palcovou full HD obrazovku, certifikovaný fotoaparát od známého výrobce Hasselblad a reproduktory Bang & Olufsen. Takže jako vždy nezklamali a použili ty nejkvalitnější komponenty. Také materiály jsou prvotřídní kvality, jako titan, safírové sklo nebo ručně zhotovené kůže z teletiny v různých barvách a stylech.

Jak se vyjádřil generální ředitel Massimiliano Pogliano: „Tento smartphone je určen pro globální trh a všechny uživatele, kteří ocení prvotřídní kvalitu“. Proto se zaměřili hlavně na oblasti, které vědí, že jsou pro zákazníka důležité. A tím jsou kvalita displeje a zvuk. Tak použili to nejlepší, co tyto parametry splňuje (Bang & Olufsen, Hasselblad).

Quad-core 2,3 GHz procesor běží na nejnovější verzi Android 4.4 Kitkat. Fotoaparát je vybaven 13 megapixely, smartphone obsahuje 64 GB vestavěné paměti a 2275 mAh baterii, kterou lze nabíjet i bezdrátově. K dostání v obchodech bude od června tohoto roku v cenách od 7.900 €