Rolls-Royce Eternal Love: limitovaná série pro čínský trh

Rolls-Royce Eternal Love: limitovaná série pro čínský trh 1

Rolls-Royce vytvořila auto na oslavu největší a nejkrásnější z lidských vlastností – lásky. Limitovaná kolekce na zakázku vyráběných modelů je pojmenována Eternal Love, což v překladu znamená Věčná láska. Jde o kultovní čtyřdveřový sedan na bázi modelu Ghost určený výhradně pro čínský trh.

Spojuje v sobě moderní designové prvky inspirované bílou labutí a pozoruhodné řemeslné zpracování s nejmodernější technologií.

Ghost Eternal Love byl navržen tak, aby reprezentoval kreativitu týmu Rolls-Royce, nenapodobitelnost exkluzivní značky a zároveň nabídl čínským zákazníkům bohaté možnosti personalizace. Jde o emocionální dědictví značky Rolls-Royce reprezentující nehynoucí vášeň pro vytváření nejlepších aut na světě. Rolls-Royce Ghost Eternal Love vyjadřuje symboliku milovat a být milovaným.

V obou kulturách jak ve východní, tak i západní, je labuť symbolem pro vděčnost a věrnost. Je to symbol čistoty a věrnosti zachováváním po celá léta, dokonce celé životy. Je to tak hluboké pouto, že partner by si byl schopen vzít svůj vlastní život, když vidí, že jeho milenec umírá. Čínská tradiční kultura pokládá labutě za ptáky lásky s ohledem na jejich skutečný závazek k věčné lásce.

Inspirovaný touto romantikou vsadila společnost Rolls-Royce právě na umělecký symbol labutě. Na kožených sedačkách vytváří obraz dvou labutí dokonalé srdce a znázorňuje věčnou lásku. Stojí za zmínku, že jemné labutě jsou ručně vyšívané a bohatě zdobené.

Bezchybný luxus a prvotřídní zpracování interiéru povyšují vozidlo po umělecké stránce na novou úroveň. Všechny modely automobilů Rolls Royce obsahují Ducha extáze, figurku na přední masce, kterou navrhl britský sochař Charles Sykes. K tomuto dni stojí kultovní figurka stále klidně na kapotě každého automobilu Rolls-Royce. Jejím cílem je usnadnit svému majiteli pokračovat ve vytváření krásných vztahů.

Exteriér nového modelu Ghost Eternal Love může mít dva tóny: anglickou bílou nebo saténovou stříbrnou. Interiér je celý v kvazy Seashell, zatímco opěrky hlavy, prošívání sedadel a střecha jsou v barvě Hotspur Red. Bespoke hodiny jsou malované tak, aby ladily s dřevěným panelem na zakázku, a osvětlené běhouny obsahují nápis Eternal Love. Konečný dotek sofistikovanosti, propůjčuje vozu dvoubarevný volant, který celkovou úroveň přidané dokonalosti. Aby byla zajištěna exkluzivita, z modelové řady Rolls-Royce „Eternal Love“ se vyrobí pouze šestnáct kusů.