VÍTEJTE V NOVEM PENTHOUSE PALÁCI JENNIFER LOPEZOVÉ ZA 22 MILIÓNŮ DOLARŮ

VÍTEJTE V NOVEM PENTHOUSE PALÁCI JENNIFER LOPEZOVÉ ZA 22 MILIÓNŮ DOLARŮ 1

Bytový penthousový komplex The Whitman, který se nachází v newyorské čtvrti Flatiron je známý hlavně tím, že jeho prostory obývají slavné osobnosti jako dcera bývalého prezidenta Spojených států Chelsea Clinton a pilot NASCAR Jeff Gordon. Nejnověji se může pochlubit dalším přírůstkem se slavnou tváří a tou je Jennifer Lopez.

Zpěvačka, herečka, modelka, módní návrhářka a tanečnice známá pod přezdívkou J-Lo za 4 ložnicový dům zaplatila více 22 milionů dolarů. Byt, jehož základy dýchají historií z období před druhou světovou válkou, má celkově 607 čtverečních metrů obytné plochy a téměř 280m² venkovního prostoru. Kromě ložnice s dubovými podlahami bude mít Jennifer k dispozici 6 koupelen s italským mramorem a kuchyň na míru od italského studia Arclinea.

Ani výhled nebude skromný, ten jí na Madison Square Park nabídnou 4 velké terasy. A pokud zůstane čas na zábavu, své hráčské schopnosti může prověřit na kroketové hřišti. Ve všech čtyřech apartmánech v bytovém komplexu je možné ovládat světla, hudbu a vytápění pomocí iPhone nebo iPadu. Standardem vybavení je samozřejmě 24hodinový vrátný, soukromá posilovna a vlastní výtah.