Samsung upevňuje pozici lídra trhu s elektronikou

Samsung upevňuje pozici lídra trhu s elektronikou 1

Při konstrukci QLED TV od společnosti Samsung jsou používány prvotřídní materiály, které jsou zárukou dlouhodobě stále stejně vysoké kvality obrazu.

Všichni jsme zvyklí na neustále pokrok této značky, která disponuje opravdu převratnými nápady ve světě technologií. Samsung elctronics Co., Ltd. však zastřešuje nejen svět smartphonů, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, lékařských přístrojů a podobně, ale také stále více zdokonalených televizorů.

Společnost Samsung nejnovější zveřejnila detaily o jejich prémiovém řadě televizorů QLED TV. Ani v tomto případě novinka nebyla zklamáním, a my můžeme pozorovat přihlédnuto k vývoji inovátora se smyslem pro technologie a styl. I díky těmto atributům nám nová řada televizorů přináší bezkonkurenční zážitek, špičkový design a přivádí nás do nové éry mnohem větší kvality a rozšířených funkcí.

Prémiová řada musí především disponovat prémiovým vzhledem, který v tomto případě sestává ze tří klíčových prvků. Prvním je Q Picture, kde jde o pokrok již známé technologie Quantum Dot. Funguje především na úspoře světla, stability a širšího barevného spektra. Druhým je Q Smart, tedy původní Smart Hub, kde společnost zapracovala na intuici a ucelenosti. Ve třetím případě jde o Q Style, což je zcela nové propojení Invisible Connection, kde se opravdu úžasně vyřešil problém neesteticky působících kabelů kolem televizoru.