Žensko-mužský slovník: jak porozumět něžnému pohlaví?

Žensko-mužský slovník: jak porozumět něžnému pohlaví? 1

Porozumět ženám je někdy těžší než zjistit, kdo ve skutečnosti zabil Kennedyho a proč ještě pekaři nezačali vyrábět rohlíky, které se na talíři neobrací. Proto jsme pro vás vymysleli slovník, který byste si měli vytisknout a nosit jej neustále s sebou. Nikdy nevíte, kdy ho budete potřebovat.

 
f076f09e0e_50268538_o2

Dobře
Toto slovo ženy používají na konci jakékoliv hádky, ve které mají pocit, že mají pravdu, ale už déle nemohou poslouchat vaše argumenty. Znamená to, že byste měli být zticha. A ještě jedna poznámka: slovo „dobře“ nikdy nepoužívejte jako odpověď, když se vás žena zeptá, jak vypadá. Pokud nevíte proč, vyzkoušejte to. Hlavně neříkejte, že jsme vás nevarovali.

Pět minut
Ve skutečnosti je to půl hodina, a i ​​to jen v případě, že žena už má vybrané, co si obleče. Pokud se teprve přehrabuje ve skříni, klidně si sedněte na gauč a pusťte si film. Je velká šance, že 90-minutovou komedii stihnete v klidu dodívat.

Nic
„Nic“ znamená „něco“ a měli byste být na pozoru. „Nic“ předznamenává začátek hádky, která bude trvat „pět minut“ a skončí se slovem „dobře“.

 
2406907

Hlasitý vzdech
Sice to není slovo, jde však o věc, kterou byste měli brát vážně. Když si žena hlasitě povzdechne, míní , že jste úplný idiot a že ztrácí čas hádáním se s vámi kvůli „ničemu“.

Tiché povzdechnutí
Uklidněte se, nic vám nehrozí. Tento zvuk značí, že žena je s výsledkem hádky spokojená a na chvilku vám dá klid. Nehýbejte se, neříkejte a pro jistotu ani nedýchejte. Jen tak si můžete být jisti, že tento moment bude trvat déle.

Takže
Po tomto slově většinou následují věty jako „pokud to chápu správně“ nebo „vyprávěla jsem s tvým kamarádem o tom, co si dělal včera večer v baru“. Pokud začne větu slovem takže a navíc agresivním tónem, neodcházejte krokem. Utíkejte, jakoby vám šlo o život.

 
mozekmu

V pohodě
Jde o jedno z nejnebezpečnějších slovních spojení, které může žena muži říct. Předznamenává dlouhé myšlenkové pochody, jejichž prostřednictvím se vám bude žena snažit vymyslet co nejhorší trest. Názorná ukázka: Muž: „Můžu jít večer do hospody?“ Žena: „V pohodě.“ V duchu už ale uvažuje nad tím, že přestane vařit a v posteli bude připomínat kus ledu.

Ano, můžeš
Tuto větu ženy používají v případě, když se chcete během hádky omluvit. Opět pro vás máme hezký příklad z praxe: Muž: „Můžu ti něco říct?“ Žena: „Ano, můžeš.“ Je to chyták, protože cokoliv řeknete, vás dostane do horší situace, než ve které jste byli předtím.

Děkuji
Jediná věta , která nemá žádný skrytý význam. Odpovědět byste na ni měli pouhým „nemáš za co“.

 
thumb

Děkuji velmi pěkně
Úplný opak slova „děkuji“. Žena ho používá v případě, když uděláte něco špatného, ​​nebo jí dáte nevhodný dárek. Pokud jí na narozeniny darujete poukázku na intenzivní kurz hubnutí, odpoví vám právě těmito třemi slovy.