10 nejlepších plážových resortů v Evropě

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 1

Verdura Resort, A Rocco Forte Hotel, Sicílie, Itálie

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 210 nejlepších plážových resortů v Evropě 3

Verdura Resort, A Rocce Forte Hotel leží na jihu Sicílie a zahrnuje 1,8 km soukromého  pobřeží. Jeho současná architektura kombinuje luxus s jednoduchostí, jenž je souladu s místní kulturou. K dispozici je 168 pokojů, 32 apartmánů a desítka soukromých vil, všechny s výhledem na moře. Zdejší 4 restaurace okouzlí Vaše smysly prostřednictvím menu inspirovaných tradiční sicilskou kuchyní. Zdejší cenami ověnčené spa nabízí holistické kůry i léčebné programy. Hráči golfu z celého světa sem přicházejí díky dvěma 18jamkovým mistrovským hřištím a jednomu 9jamkovému hřišti na 3 jamky.

Akční nabídka ubytování

Nejlepší pláže Itálie

.

Borgo Egnazia, Itálie

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 4

Borgo Egnazia je vizionářská interpretace apulijské vesnice, jedinečné místo ztělesňující samu podstatu oblasti Apulie (Puglia). Hotel najdete ho ve vesničce Savelletri di Fasano mezi prastarými olivovníky vedle modrého Jadranu, má otevřeno po celý rok a nabízí okouzlující portfolio pokojů, casettas a vil. Zahrnuje také tradiční italské lázně Vair a golfový klub San Domenico Golf, kde je k dispozici jedno z nejlepších golfových hřišť v Itálii. Hotel se 4 bazény (2 vyhřívanými), nedalekými plážemi, tenisovými a padelovými kurty, kurzy vaření, dětským klubem & klubem pro mladé a „jedinečnými unikátními“ zážitky, má pro každý typ cestovatelů něco.

Akční nabídka ubytování 

Forte Village Hotel Il Castello, Sardinie, Itálie

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 5

Zámožní hedonici se cítí jako doma v Hotelu Castello s 218 pokoji ve Forte Village Resort. Resort leží v exkluzivní enklávě na jižním pobřeží Sardinie a skýtá opojný výběr aktivit a rozptýlení: toulání se po pláži, gurmánské večeře, thalassoterapii, hodiny fotbalu pro mladé vedené trenéry z Chelsea Football Club, módní vybavení od předních italských značek a další. Hosté Il Castello mohou užívat vlastní bazén a mají přímý přístup k jedné z nejlepších pláží ve Středomoří. Apartmány skýtají fantastické bonusy, jako jsou služby soukromého komorníka a šéfkuchaře, zatímco 21 restaurací Vás vezmou na kulinářskou cestu kolem světa.

Akční nabídka ubytování

.

Daios Cove Luxury Resort & Villas, Kréta, Řecko

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 6

Daios Cove Luxury Resort & Villas nacházející se v pozoruhodném soukromé zátoce na severním pobřeží Kréty evokuje půvab tradičních vesnic na řeckých ostrovech, což je vyjádřeno elegantní současnou architekturou. Resort splývající s dramatickým, skalnatým okolím se může chlubit prostornými pokoji, apartmány a vilami, které přinášejí venkovní krásu dovnitř a některé mají vlastní bazén. K zařízení resortu patří cenami ověnčené spa, přímý přístup na soukromou pláž, nekonečný bazén a několik gurmánských restaurací.

Akční nabídka ubytování

.

The Romanos, A Luxury Collection Hotel, Řecko

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 7

The Romanos, ležící mezi olivovými háji a shlížející na Jónské moře, nabízí jedinečné a inspirativní prostředí nefalšovaného luxusu a srdečné pohostinnosti. Vybírat si můžete z 321 krásně zařízených pokojů, apartmánů a vil, z nichž 128 má vlastní nekonečný bazén. Pochutnat si můžete na místní i mezinárodní kuchyni v řadě jedinečných restaurací. Váš zájem jistě vzbudí aktivity, jako jsou filozofické procházky nebo sklízení oliv, ale také si vyhraďte čas na návštěvu Anazoe Spa se speciálními terapiemi založenými na starých řeckých praktikách a na oleoterapii. 

Akční nabídka ubytování

.

Amanzoe, Řecko

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 8

Amanzoe leží uprostřed vzrostlých olivových hájů a díky své poloze na kopci skýtá panoramatické výhledy na na krajinu Peloponésu, lesknoucí se moře a úžas budící hory. Exkluzivní útočiště mimořádné krásy, které navrhl hlavní architekt značky Aman Ed Tuttle, nabízí klasicky inspirované a zároveň elegantně současné vily, které zahrnují rozsáhlou vlastní terasu, což jim dává bezkonkurenční dojem prostoru a soukromí. Jen coby kamenem dohodil odtud je plážový klub resortu, jeden z nejexkluzivnějších v Evropě, se 4 bazény a zábavou u vody v naprostém soukromí.

Akční nabídka ubytování Amanzoe 5*

.

Calilo, Ios, Řecko

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 9

Calilo (úvodní foto), které je částečně vytesáno do skály a částečně vyčnívá mimo ni, je obklopeno 1000 akry chráněného území a lemováno téměř 10 km zlatavého písku omývaného zářivě modrým mořem. V odlehlém koutě ostrova Ios v samém srdci Kyklad a jen kousek od ostrovů plných zábavy, jako je Mykonos a Santorini, nabízí tento resort s 30 apartmány útočiště mimo davy. Představte si slunce a soukromí, krajinu se starými olivovníky, přírodu a umění v srdci. Od své architektury a interiérového designu až po výrazná umělecká díla a instalace je Calilo dílem rodiny, jejímž cílem je uchovávat, chránit a podporovat tuto nádhernou oblast, a přitom sdílet svůj sen spolu s fascinujícím kouzlem ostrova.  

Akční nabídka ubytování

Mandarin Oriental Bodrum, Turecko

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 10

Mandarin Oriental Bodrum nacházející se na zářivé Turecké riviéře je jeden z nejexkluzivnějších plážových resortů v Evropě. Hotel se 133 pokoji vytvořenými na zakázku je obklopen olivovými háji, exkluzivní soukromou pláží a centrem vodních sportů s nespočtem možností aktivit. Můžete mávat proplouvajícím jachtám ze svého vlastního přístřešku cabana, smočit se v některém z mnoha bazénů, zahrát si tenis nebo se zúčastnit hodiny cvičení pilates. K dispozici je dětský klub, zatímco spa nabízí výběr pečujících kůr, takže každý si zde přijde na své. Inspirované restaurace nabízejí vše od tradiční turecké kuchyně až po současnou japonskou kuchyni

Akční nabídka ubytování

Vila Vita Parc Resort Spa, Portugalsko

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 11

Vila Vita Parc Resort & Spa oslavuje to nejlepší z Portugalska: hosté zde najdou ultraluxusní zelenou pobřežní krajinu s každou představitelnou službou, vybavením, aktivitou a potěšením. Instituce se majestátně tyčí na útesu shlížejícím na Atlantický oceán nedaleko typické místní vesnice Porches. Její architektura ovlivněná maurským stylem harmonicky splývá s místní krajinou pobřeží oblasti Algarve. Celkem 170 vzdušných pokojů a vil s mořskou tématikou skýtá hostům naprosté soukromí. Hosté si mohou dopřát ošetření těla ve spa, plavbu na jachtě nebo šestichodové ochutnávkové menu v restauraci ověnčené 2 michelinskými hvězdičkami.

Akční nabídka ubytování

One & Only Portonovi, Černá Hora

10 nejlepších plážových resortů v Evropě 12

Na Jadranu najdete nový mořský zábavní resort,One&Only Portonovi . Září u vstupu do Kotorského zálivu (Boka Kotorska), který připomíná fjord na pobřeží Černé Hory, přičemž fantastický plážový resort je klenotem na nejstylovější z nových riviér v Evropě. Je to 60akrové útočiště pro náročné, s prostornými pokoji, apartmány a vilami, a s restaurací ve stylu Francouzské riviéry v čele s michelinským šéfkuchařem Giorgio Locatellim. Můžete se zde bavit na soukromé pláži, zkusit hodinu jógy na čerstvém vzduchu, relaxovat v některém z 11 bazénů nebo se připojit k zábavě po setmění, kterou má na starosti zdejší DJ. 

Akční nabídka ubytování