SILICON VALLEY: KUMAR MALAVALLI PRODÁVÁ SVOU VILU ZA 88 MILIONŮ DOLARŮ

SILICON VALLEY: KUMAR MALAVALLI PRODÁVÁ SVOU VILU ZA 88 MILIONŮ DOLARŮ 1

Kumar Malavalli, spoluzakladatel společnosti Brocade Communications System prodává svůj vysněný domov v exkluzivní čtvrti Los Altos Hills v Kalifornii za 88 milionů dolarů. Je to jedna z nejdražších nemovitostí v oblasti.

Hlavní budova má asi 6 218 metrů čtverečních, pět ložnic, domácí kino, posilovnu, a vinnou sklep. Na osm akrovém pozemku se nachází pracovní část, velká kuchyň, zvonice a sedm zahrad. Samotná pracovna se rozprostírá na rozloze 1 024 metrů čtverečních a obsahuje recepci, kuchyňský kout a konferenční místnost.

Pět ložnic v hlavní budově má ​​rozlohu asi 6 000 metrů čtverečních. Díky velkému počtu oken se do příbytku dostává mnoho přirozeného světla. 72-letý podnikatel často pracuje doma, protože jeho pracovna se nachází právě zde jako samostatný objekt. Malavalli ji postavil proto, aby oddělil svůj pracovní život od svého osobního ale aby nemusel za prací dojíždět. Obrovský objekt disponuje dokonce zvonicí a krytým bazénem se zatahovací střechou a barem.

Prostorný dům na osm akrovém pozemku je ideální pro pořádání velkých společenských akcí. Nachází se zde množství kuchyní, které obslouží až 250 hostů. Pro hosty je k dispozici pět ložnic se snadným přístupem do venkovního areálu. Hlavní koupelna uvnitř velkého domu byla navržena s s citem a fantazií. Malavalli, který miluje bavit své hosty si na svém pozemku nechal zřídit oddělený catering. Podle Wall Street Journal Malavalli na svém pozemku hostil více než 250 osob.

Nemovitost je ideální pro toho, kdo by tady chtěl podnikat a bavit se. Každý pokoj má přístup k vnější kuchyni, ložnici a obývacím pokoji. Je tu šest garáží, posilovna a domácí kino s komfortními červenými sedačkami z kůže. Ve vinném sklepě se nachází až 4000 lahví. Některé z vín pocházejí z hroznů, které bylo vypěstováno na pozemku. Součástí je lákavý vnitřní bazén se zatahovací střechou a barem.Na pozemku se nachází zvonice, množství soch a sedm zahrad.

Tento ohromný majetek vznikl v roce 2004, kdy si koupil dvě sousední vlastnosti a nejlepší materiály byly použity k sestavení příbytek. Malavalli svůj prodej zdůvodňuje tím, že on a jeho manželka chtějí byt blízko svých vnoučat. Na stavbu masivního obydlí byly použity ty nejlepší materiály. Zvonice disponuje otevřenou boční plochy, která může sloužit jako jeviště. Na pozemku se nachází množství soch a skulptur.