ZABODUJTE S HALLOWEENSKÝMI KOKTEJLY!

ZABODUJTE S HALLOWEENSKÝMI KOKTEJLY! 1

Momo Khani, koktejlový mistr světa 2015, provozní manažer ve španělském Ocean Club Marbella a vítěz několika z nejprestižnějších barmanských ocenění na světě, navrhuje tři inovativní koktejly, jejichž prostřednictvím získáte nádech exkluzivity k velkému halloweenskou večeři.

Všech svatých, dušičky, ale už i stále udomáčněnější Halloween je hned za rohem. Mnoho lidí si vymýšlí kostýmy, zdobí své příbytky a vytvářejí párty s touto tématikou. Správný výběr drinků na stůl je podstatný, nemají sloužit pouze jako dekorace.

Dopřejte si exkluzivitu!

V úvodu zmíněný Ocean Club ve Španělsku je s odkazem moderního luxusu s bazénem se slanou vodou, apartmány, restauracemi, masážemi, lázeňskými procedurami. Pro svou exkluzivitu je jedním z nejvyhledávanějších plážových klubů v Evropě.

Zde jsou tři inovativní, odvážné a děsivě lahodné návrhy nápojů na halloweenskou stůl:

Mrtvý mozek: Tento drink dosáhne sestoupení s intenzivní chutí. Nápoj připomíná mozek plovoucí ve formaldehyde, ale první dojem zmizí, po seznámení se s jeho vynikající chutí.

Návod k přípravě: V skleničce smíchejte 1,5 cl broskvový likér, 1,5 cl Baileys a střik grenadiny (sirup z granátových jablek).

Poznámka: Perfektní způsob jak získat srdce živého mrtvým nápojem.

Halloweenská krvavá Mary: S tímto červeným koktejlem bude procházet vášeň přes ohnivé chutě Mexika, zdolat jeden z nejvyšších vrcholů v celém světě a zavoní vůní středomořské zahrady.

Návod k přípravě: Rozmixujte 4 cl vodky s kořením, 2 cl balsamico glazury chilli, 10 cl rajčatového džusu / šťávy, špetka himalájské soli a špetka pepře. Podávejte ve vysoké sklenici s větvičkou celeru a cherry rajčaty, abyste zaplnili červeně vaši Halloweenskou noc.

Poznámka: Tato krvavá verze vám dopomůže se stát na jednu noc upírem.

Chodící smrt: Sladká zombie pomsta

Návod k přípravě: Trochu citrónové šťávy nebo grenadinu položte na talíř. Namočte okraj poháru a položte na malou desku s cukrem. Následně smíchejte 3 cl černého rumu, 3 cl bílého rumu, 2 cl ovocného sirupu, 2 cl Grenadiny sirup (sirup z granátových jablek), 3 cl limetkové šťávy, 3 cl brusinkového džusu a 9 cl ananasový džus. Nápoj promíchejte a přidejte plátek ovoce maracuja.

Poznámka: Ten nejsladší způsob podlehnutí útoku zombie útoku.