SPOLEČNOST SKYTRAX VYJMENOVALA 10 NEJLEPŠÍCH AEROLÍNIÍ ZA ROK 2016

SPOLEČNOST SKYTRAX VYJMENOVALA 10 NEJLEPŠÍCH AEROLÍNIÍ ZA ROK 2016 1

Americká společnost Skytrax, která má na starosti průzkum v oblasti leteckých společností, jmenovala nejlepší aerolinie za rok 2016. O jejich pořadí rozhodli pasažéři, kteří na základě osobních zkušeností prezentovali své názory v nezávislém průzkumu.

Absolutním vítězem se staly dubajské Emirates, kterým se prvenství podařilo získat již počtvrté. Rovněž získaly ocenění „Nejlepší letecká společnost na středním východě“. Na druhém místě se umístily Qatar Airways, přičemž zvítězili v sekci „Nejlepší byznys třída“ a oceněny byly i za nejkvalitnější personál. Vítěznou trojici uzavírají Singapore Airlines s vítězstvím v sekci „Nejlepší letecká společnost v Asii“.

Pro území Evropy se staly nejlepší leteckou společností Turkish Airlines, oproti minulému roku si však pohoršily o 3 příčky. Eva Air, tchajwanský nováček v oblasti letecké přepravy, se svými 5 hvězdičkovém službami obsadil osmé místo. Německá společnost Lufthansa, která obsadila 10. místo žebříčku, se zároveň stala nejlepší leteckou společností v západní Evropě.

Viz žebříček 10 nejlepších aerolinií za rok 2016:

1.Emirates

2.Qatar Airways

3.Singapore Airlines

4.Cathay Pacific

5.ANA All Nippon Airways

6.Etihad Airways

7.Turkish Airlines

8.EVA Air

9.Qantas Airways

10.Lufthansa

Nachází se v žebříčku vaše oblíbená letecká společnost? 🙂