Staňte se akčním hrdinou z 80-tých let. Zde je přesný návod

Staňte se akčním hrdinou z 80-tých let. Zde je přesný návod 1

Dnešní akční hrdinové už nemají takový šmrnc, jak jejich předchůdci v letech 80. letech. Vždyť uznejte: který z dnešních hrdinů by si dovolil sám vystřílet polovinu teroristického komanda, říct nezapomenutelnou hlášku a hravě si poradit i s druhou polovinou? Pokud byste se takovým hrdinou chtěli stát, tady je přesný postup.

1. Nejprve se samozřejmě musíte zapřísahat, že s bojem proti teroristům jste již skončili. Odmítněte pomoci svému bývalému veliteli, který za vámi přijde vojenskou helikoptérou.

2. Mějte blízkého přítele či příbuzného, ​​kterého zavraždí, a vy ho budete chtít pomstít.

3. Každému dejte vědět, že vaše pomsta není věcí obchodu: je to osobní.

4. Střih. Buďte v místnosti s technikem, který zastaví video z bezpečnostní kamery. Vy se na něj zahledíte a řeknete: „To není možné. Ten muž byl hlavou organizovaného zločinu v (doplňte zemi). Měl být už dávno mrtvý.“

5. Když se budete připravovat na boj, otočte se zády ke kameře a kolem hlavy si uvažte šátek. Pak si nasaďte sluneční brýle.

6. Bojová umění cvičte zásadně v noci na místě osvětleném měsíčním svitem. V pozadí vám musí hrát rocková hudba.

 
martial-arts-21

7. Když budete bojovat se skupinou bezejmenných teroristů (kteří se na vás vrhají zásadně po jednom), jednoho z nich nechte naživu. Řekněte mu, ať odevzdá svému šéfovi zprávu, že si pro něj jdete.

8. Ačkoliv kolem vás budou hvízdat kulky, najděte si po nějakém obzvlášť vydařeném zabiti teroristu čas na drsnou hlášku. Když například někoho zabijete krápníkům vražení do mozku, řekněte něco jako: „Potřeboval ses zchladit.“

9. Pokud vás postřelí, nemějte strach, vždy to bude jen do ramene. Navíc vás to nebude bolet hned. Bolestivý sykot začnete vydávat až ve chvíli, kdy vám sexy žena začne ránu čistit a obvazovat.

10. Když se dostanete ke svému arcinepriateľovi, nejprve zabijte jeho poskoků. Pak vám oběma dojdou náboje a začne se klasický boj zblízka.

11. Váš nepřítel bude mít možnost zasadit vám smrtící úder, místo toho se však rozhodne popsat vám každý detail svého ďábelského plánu včetně toho, co bude dělat po vaší smrti. Tak získáte čas, abyste na zemi spatřili nůž nebo pistoli, která leží jen kousek od vás. Ale pozor! Ani nepomyslel na to, že byste úhlavního zlosyna zabili, aniž byste měli na jazyku nějakou legendární hlášku.

12. Nezáleží na tom, jestli to mezi vámi a sexy ženou z bodu číslo 9 jiskřilo nebo ne. Když budete odcházet od těla padoucha (samozřejmě ve zpomaleném záběru), vezmete ženu do náruče a políbíte ji. Gratulujeme! Nyní jste připraven sám si poradit s jakýmikoli domácími či zahraničními zločinci. Bohužel v roce 1986, takže vám to bude nanic.