STEVE MARTIN ALIAS RŮŽOVÝ PANTER PRODÁVÁ SVOU VILU V KARIBIKU

STEVE MARTIN ALIAS RŮŽOVÝ PANTER PRODÁVÁ SVOU VILU V KARIBIKU 1

Steve Martin alias Pink Panter alias mnohé další komediální postavy, které nás inteligentně rozesmívají už od konce 60. let se rozhodl po 5 letech prodat svou vilu v Karibiku. Tento 68 letý charismatický herec má již na svém kontě desítky filmových rolí, scénářů, dokumentárních filmů a Tv seriálů. S přibývajícími léty přibývá i únava a stejně se to týká i našeho Růžového pantera, čemuž nasvědčuje utahování opasků v rodinném rozpočtu.

Nejvíce se to dotkne vily jménem Villa Au Soleil, která se nachází na samém kopci Svatého Bartoloměje s výhledem na celý Karibik. Ohromující výhled na okolní krajinu je jeden z důvodů proč Steve v roce 2008 zakoupil tuto vilu. Pro něj a celou jeho rodinu to bylo místo kde mohli vypnout, odpočinout od paparazzi a načerpat nové síly.

Dům mě čtyři ložnice a jednu velkou obývací pokoj otevřenou do prostoru s výhledem na okolí. Rovněž se tam nachází nekonečně dlouhý bazén, jídelna, soukromá zahrada a sluneční terasa. Celý dům je od podlahy až po strop laděný v světlých barvách a v současnosti je to jedna z nejvíce cenných nemovitosti na ostrově, která se podle realitního makléře bude prodávat v průběhu několika měsíců za sumu 10,5 milionů dolarů.