stratajet.com – rezervujte si soukromé letadlo rychle a pohodlně

stratajet.com - rezervujte si soukromé letadlo rychle a pohodlně 1

Chtěli byste cestovat vždy pohodlně a rychle? Soukromé lety společnosti Stratajet vám to umožní. Jsou určeny pro ty, kteří chtějí snížit čas potřebný k tomu, aby se dostali z místa A do B. Jsou perfektním řešením pro rychlý a bezproblémový let bez zpoždění, čekání a stresu.

Stratajet je soukromá letecká společnost, která začala v Evropě podnikat v roce 2012. Přestože existuje mnoho cestujících, kteří by chtěli létat soukromě, tradiční způsoby rezervace jim to neumožňují. Problémy vyplývají z tradičních způsobů rezervace soukromého letadla přes roztříštěnost síť makléřů – časově náročný a neefektivní proces.

Americký Gulfstream G650ER pokořil nový rekord!

Stratajet řeší tento problém tak, že nabízí možnost online rezervace v reálném čase. Zapomeňte na telefonické rezervace prostřednictvím operátorů. Stratajet umožňuje cestujícím porovnávat a rezervovat soukromá letadla téměř okamžitě prostřednictvím aplikace. Tento systém je výjimečnou technologickou výzvou, protože funguje skutečně velmi dobře a bezproblémově. Po pěti letech úspěšného podnikání v Evropě by chtěla společnost Stratajet expandovat do USA.

Kromě usnadnění rezervace v reálném čase řeší Stratajet i další problém, který vyplývá ze soukromým charterového průmyslu. Častokrát se totiž stává, že soukromá letadla musí absolvovat cestu zpět naprázdno. I na tento problém však existuje řešení. Stratajet totiž dokáže přesměrovat prázdné lety do cíle klientů krátce poté, jak dostane objednávku. Pouze tak je možné efektivně létat na kratší vzdálenosti bez pasažérů.

V současnosti rozšiřuje společnost Stratajet svou síť poskytovatelů v Evropě a Spojených státech. V blízké budoucnosti by se chtěla dostat do Mexika a Karibiku, jakož i do Asie a Středního východu. Větší síť znamená pro systém Stratajet více příležitostí a větší efektivitu při plánování letů.