TAG Heuer, Google a Intel spojil síly, aby vytvořili luxusní inteligentní hodinky

TAG Heuer, Google a Intel spojil síly, aby vytvořili luxusní inteligentní hodinky 1

Sága smart hodinek pokračuje. Tentokrát po společnostech Frederique Constant a Breitling představil své plány s inteligentními hodinkami i CEO luxusní švýcarské značky TAG Heuer a prezident hodinářské divize konglomerátu LVMH, Jean-Claude Biver.

Právě na tento směr, ve kterém chce obstarávat širší trh s levnějšími, ale luxusními hodinkami se vydal s těmi nejlepšími. Do svého nejnovějšího projektu si pozval společnosti Intel a Google, kteří společně s Tag Heuer spojí síly, aby vytvořily Smart hodinky vyšší kategorie.

Důvod výběru těchto lídrů ze Silicon Valley je opodstatněný. Intel dodá čip, Google svůj operační systém Android Wear a TAG Heuer avantgardní styl s luxusním jménem.

Jean-Claude Biver uvedl, že většina výrobců hodinek jsou si vědomi, toho jaký vážný dopad boudu mít smart hodinky na prodej těch tradičních, ale jen málo kdo s tím něco udělal. Přiznal i to, že ohlášení výroby Apple Watch ho vůbec nepotěšilo a výrok Johnyho Iva na účet švýcarského hodinářství taktéž.

Nyní o několik měsíců později stojí na pódiu se svým širokým úsměvem a spolu s významnými osobnostmi společnosti Intel a Android, ohlašují vývoj revolučních a luxusních smart hodinek.

Přesné datum a ceny prvních TAG Heuer SmartWatch zatím  ještě neznáme, ale podle slov J.C. Biver se to dozvíme ještě tenhle rok.