Tag Heuer Link Racer: závodník mezi luxusními telefony

Tag Heuer Link Racer: závodník mezi luxusními telefony 1

Společnost Tag Heuer letos opět přišla s něčím novým. Tentokrát to však nebudou hodinky. Na světě je další luxusní smartphone s názvem Racer. Tento telefon je skutečným designérským skvostem s výkonným hardwarem a dovedně zvoleným operačním systémem Android 2.3. Společnost TAG Heuer hovoří o smartphonu, který nejen dobře vypadá, ale je také neuvěřitelně výkonný. Dnešní smartphony ho svým výkonem věru neoklamou.

Kromě běžného vybavení jakým je wifi, Bluethooth, WAPI, 2xcamera a jiné se může pochlubit 1 GHz procesorem. Jeho paměť 8GB je rozšiřitelná na 32 GB. Slušnou 9 denní pohotovost zajistí baterie Li-lon 1400mAh a 3.5 „displej Gorilla glass ® multi-touch věrně zobrazí i fotografie zachyceny 5 Mega pixelovou kamerou.

Telefon je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů. Konstrukce je zesílena karbonem a titanem, které telefon dělají velmi pevným a zároveň i lehkým. Extrémní spolehlivost a odolnost proti nárazům zajišťuje robustnost a důkladné navržení těla telefonu, tak jako při pouzdrech hodinek TAG Heuer. Telefon poskytuje plnou ochranu vzácnému obsahu, vašich dat – uzavřených v jeho interiéru. Celkový design je inspirován závodními auty GT a formule 1. Průměrná cena modelů se pohybuje kolem 3000 eur, záleží však od provedení.