TAG TEAMOVI ŠAMPIÓNI HOT & SPICY V EXKLUZIVNÍM ROZHOVORU

TAG TEAMOVI ŠAMPIÓNI HOT & SPICY V EXKLUZIVNÍM ROZHOVORU 1

Hot & Spicy dokazují, že jsou letos nejlepším tag teamem v Německu. Jsou držiteli titulů určených pro dvojice, wXw Tag Team Championship, tedy nejcennějšího titulu pro týmy. Jejich účast je potvrzena i pro Prahu. V této souvislosti poskytli Axel Dieter Jr. (na fotce vpravo). a Da Mack (na fotce vlevo) exkluzivní rozhovor pro české a slovenské fanoušky, ve kterém odpověděli na pět otázek.

Proč jste se stal Wrestlerem?

Díky svému otci, Axelovi Dieter, jsem se zamiloval do wrestlingu již ve velmi raném věku. Zápasil 33 let, a stal se nejúspěšnějším německým wrestlerem po Druhé světové válce. Jako dítě jsem se díval na kazety mého otce, a byl jsem jimi okamžitě fascinován. Bylo to pro mě něco výjimečného, ​​něco, co se nedalo ani jen porovnat s fotbalovými nebo jinými sportovními hvězdami, které jsem sledoval v televizi. Tito Wrestler byly neuvěřitelně suverénní, celá atmosféra byla pro mě jako pro dítě jednoduše nepopsatelná. Ten pocit, když jsem sledoval kazety svého otce, nebo jak mě brával na akce, dosud nic nepřekonalo. To bylo pro mě to nejlepší. S tímto náhledem na sport jsem začal trénovat jako amatérský zápasník, pod otcovými křídly. Chtěl jsem pokračovat v tom, co otec začal. Chci jsem pokračovat v jeho příběhu. Chtěl jsem být pro-wrestlerem!

V dnešní době stojím v ringu, který pro mě hodně znamená, nosím otcovy jméno a kráčím po stejné cestě, kterou mi vydláždil.

Moje vědomé či nevědomé rozhodnutí stát se wrestlerem přišlo, když jsem měl zhruba 6 let. SummerSlam 1993 byla první placená akce, kterou jsem viděl v televizi v celé délce, a úplně jsem přečetl to utrpení. Začal jsem být zapáleným wrestlingovému fanouškům a hltat vše, co trh nabízel. Stát jednoho dne v ringu, bylo odjakživa mým snem. Navštívil jsem školu bojového umění, později jsem začal s boxerským tréninkem. Vše především proto, že jsem chtěl dělat wrestling. Trénoval jsem ho od piky s myšlenkou, že jednoho dne budu stát v ringu jako profesionální wrestler. A podívejte se, po několika letech se moje vášeň, disciplína a talent, vyplatily. Stojím ve wrestlingových ringu, a před lidmi jsem schopen ukázat, že se to vyplatilo.

Je to skvělé, wXw je pro mě a Medvídka absolutním snem! Mnoho lidí v Německu se domnívali, že v zemi není dostatečný počet talentů, aby mohli úspěšně organizovat wrestling. Pravdou ale bylo, že nikdo nevěděl, jak se to má dělat. wXW to ví, a každým rokem se zlepšuje.

Je to tým s neuvěřitelnou oddaností, který si sahá až na dno, protože wrestling tak miluje. Je skvělé mít wXw v Německu, a je ještě lepší být její součástí. S Medvídkem tvoříme tag team Hot & Spicy. Jsme Wrestler wXw, kteří tuto společnost reprezentují a zbožňují! Slibujeme vám, že přijmeme jakoukoliv výzvu. Budeme pokračovat v zápasech proti kterémukoliv týmu, a jako „bojující šampióni“, si budeme chtít udržet naše milované opasky!

Co přinášíte do wXw, jako tým?

S Medvídkem máme skvělou týmovou chemii, ale na světě existují týmy, které mají skvělou chemii, a v ringu se najdou i poslepu. Určitě nás charakterizuje vášeň, bojovný duch srdce a duše! V wXw najdete spoustu zápasů, ve kterých vystupujeme v ringu jako outsideři, a právě v těchto zápasech, kde nastává zoufalá situace a nikdo od nás neočekává vzpruhu, jsme schopni ukázat, co opravdu dokážeme. Právě to nás odlišuje od jiných. Bez ohledu na to, jak byli naši protivníci silní, zkušení nebo rychlí, na konci jsme vždy dokázali odolat díky vášni, bojovnému duchu, srdci a vášni! Nevzdáváme se, jdeme vpřed bez ohledu na to, kdo před námi stojí a jak tvrdě nás dokope k zemi. Určitě nejsme největší a nejsilnější muži v wXW. Ale jsme ti, kteří jsou ochotni dát do výhry všechno, vstávat zas a znova na nohy, bojovat, nevzdávat se. To z nás dělá Hot & Spicy!

Máte nějaké očekávání, co se týká akce wXw v Praze?

Očekávám nažhavené publikum, které bude dychtit po akci a ukáže, jaká skvělá Praha vlastně je. Mohu upřímně prozradit, že se nemohu dočkat, až se objevím v ringu před českými fanoušky wXw! V Praze budu poprvé a mimo jiné se těším i na prohlídku města. Slyšel jsem, že lidé v České republice jsou do wrestlingu zbláznění, což ještě zvyšuje moje očekávání. Ten pocit v ringu bude jedinečný. Nemohu se dočkat příchodu a toho, jak budu zápasit před fanoušky v Praze. Večer bude skvělý, bude Hot, a bude také Spicy!

Praha je městem dlouhých nočních párty, a kultury … brzy i wrestlingové kultury. Očekávám, že akce wXw v Praze bude pořádně horká, a fanoušci si užijí velký wrestlingový večer. Jsem velmi zvědavý na publikum, ale myslím, že to může být pouze dobré. Užijeme si akci a také si budeme užívat město … .Celý dlouhou noc!

Chtěli byste něco vzkázat svým fanouškům?

Mili fanoušci wXw z České republiky, 11.října 2014 k vám přijedeme do zlatého města, Prahy! Jsem nesmírně šťastný za fanoušky wXw, za lidi v Praze a těším se na wrestlingové show