Takto sociální sítě ruinují váš sexuální život

Takto sociální sítě ruinují váš sexuální život 1

Sociální sítě nám v mnohém zjednodušili život, je však třeba říci, že na nás mají i negativní dopad. Věděli jste například, že přílišná fixace na sociální sítě rapidně zhoršuje kvalitu sexuálního života? Čtěte dál a dozvíte se víc.

Nudný sex
Sociální sítě mohou způsobit, že se při sexu budete nudit. Pokud většina vašich vzrušujících zážitků sestává s kontrolování účtů na Facebooku, Twitteru či Instagramu, události v reálném světě vám oproti tomu mohou připadat nudné. Sex v tomto není žádnou výjimkou. Virtuální zážitky z něj prostě mohou udělat jen další nudnou součást reálného světa.

Problémy jiných
Pokud vše, na co dokážete během dne myslet, jsou problémy vašich přátel na sociálních sítích, máte problém. Nejenže jste zřejmě závislý, ale ani sex si pořádně neužijete.

 
2400967

Žrout času
Sociální sítě jsou neskutečným žroutem času. Lidé na nich dokáží denně trávit celé hodiny namísto toho, aby se věnovali něčemu užitečnějšímu a příjemnějšímu. Například sexu. Pokud se raději věnujete psaní statusů než své partnerce, v posteli si spoustu radosti neužijete.

Nejhorší sex
Na sociálních sítích se lidé chválí a téměř vše se snaží přikrášlit, včetně vztahů a sexu. Můžete si proto začít myslet, že všichni mají kvalitnější sexuální život než vy. Na sebevědomí vám to rozhodně nepřidá, což se nakonec odrazí i na vašich postelových výkonech.

 
Internet-Kills-Sex-Life

Sex jako trofej
Pokud se díváte na sex jen jako na další věc, se kterou se můžete pochlubit svým virtuálním přátelům, zřejmě s vámi něco není v pořádku. Pokud se vám podaří nějakou ženu dostat do postele, rozhodně byste to neměli vytrubovat do celého světa.

Fantazírování o jiných
Sociální sítě udělali ze sledování bývalých partnerek či přitažlivých kolegyň volnočasovou aktivitu. Na tom by nebylo nic špatného, ​​pokud byste o nich nesnili i tehdy, když se věnujete jen své partnerce. Možná tomu nevěříte, ale postupem času může taková činnost zcela zruinovat váš vztah.