Tato toaleta vás uchvátí inovativní technologií a moderním designem

Tato toaleta vás uchvátí inovativní technologií a moderním designem 1

Opravdu inovativní technologie a vkusný moderní design. Tyto atributy se snoubí v moderní toaletě GEBERIT AQUACLEAN TUMA.

Za návrhem této novinky stojí designér Christoph Behling. Design toalety je moderní a dokonale splývá s interiérem každé modernistické laděné koupelny. GEBERIT AQUACLEAN TUMA disponuje štíhlými proporcemi, díky kterým je vhodný i pro malé koupelny. To však nejsou jediné vlastnosti, které činí tuto toaletu výjimečnou, protože za krátký čas se dokáže proměnit v opravdové lázně! Její součástí je totiž deska, která je opravdu chytrým řešením pro ty, kteří by rádi využívali výhody bidetu, avšak vůbec netouží po přestavbě koupelny.

Při pozorování produktu je cítit, že designér se dlouhodobě zaměřoval na design a komfort v jednom, a přitom mu ekologická údržba nezůstala lhostejnou. Tento záměr jednoznačně potvrzuje správné směrování v oblasti vývoje technologií. Součástí, na pohled obyčejné toalety, je totiž i inovativní technologie v podobě průtokového ohřívače optimalizovaného pro tvrdou vodu s funkcí odstranění vodního kamene za nízké spotřeby vody.

Samozřejmostí je vyhřívána deska, sušení teplým vzduchem, odsávání zápachu … Dálkové ovládání umožňuje snadné nastavení systému podle vlastních požadavků.

V konečném důsledku jde o dokonalý komfort relativně srovnatelný se sedačkou v obývacím pokoji.