Nejlepší přístroje na cvičení pro domácí použití

Nejlepší přístroje na cvičení pro domácí použití 1

Echolon Connect Sport – oblíbený a vyzkoušený rotoped

Magnetický rotoped Echolon Connect Sport (úvodní foto) od nás získává hodnocení 5*, protože se může chlubit úžasnými 32 úrovněmi odporu a setrvačníkem 15 lb (6,8 kg) pro trénink na míru, ať už jste začátečník nebo profi spinner. Dokáže přizpůsobit Váš trénink, protože je dobře nastavitelný, a to sedadlo i řídítka, plus jeho odporový knoflík je umístěn přímo mezi koleny pro snadné nastavení. Rotoped se synchronizuje s Vaším telefonem přes Bluetooth, takže můžete při jízdě na něm kontrolovat své statistiky od kadence přes spálené kalorie atd.. Když je rotoped provozu, je super tichý, nemluvě o tom, že dobře vypadá v domácí posilovně. Pamatujte však na to, že se jedná o velkou soupravu, a přestože je na kolečkách, jistě ho nebudete po každém použití přemisťovat z jedné místnosti do druhé. Má maximální uživatelskou hmotnost 300 lb (136 kg) a můžeme s jistotou říci, že je to nejlepší rotoped na trhu.

 

Bowflex selecttech 840  Kettlebell – nejlepší kettlebell díky nastavitelným funkcím

Pokud existuje jeden kus fitness vybavení, který potřebujete, aby Vás doprovázel každou fází Vašeho fitness, je to nastavitelné závaží od Bowflex. Jedná se o skutečnou investici do Vaší kondice, protože pokaždé, když zvládnete nějaký cvik, máte jistotu, že ho můžete překonat, až budete cvičit příště, aniž byste si museli kupovat nové vybavení. Kettlebell má 6 závaží v jednom: 8 lb (3,6 kg), 12 lb (5,4 kg), 20 lb (9 kg), 25 lb (11,3 kg), 35 lb (15,8 kg) a 40 lb (18 kg), vše se ovládá kolečkem. To znamená, že se nemusíte vzdávat své ložnice nebo obývacího pokoje kvůli rozsáhlé sadě činek: zde je vše v jednom kouzelném kettlebellu, který je všestranný, pokud jde o cvičení, a může pomoci s tréninkem paží, břicha a nohou.

 

Sweaty Betty Super Grip Yoga Mat – přilnavá podložka na jógu

Cvičební zařízení, které potřebujete, pokud cvičíte jógu nebo meditaci. Pokud cvičíte jógu pravidelně, pak jistě víte, jak důležité je mít dobrou podložku na jógu, na kterou se můžete spolehnout. Prémiová podložka na jógu od Sweaty Betty Vám umožní zvládnout při cvičení jógy složitější pohyby, protože má bezkonkurenční přilnavost díky vnějšímu povrchu z měkkého latexu. Podložka, která je k dispozici v mnoha barvách a neobsahuje škodlivé látky, je vyrobena tak, aby vydržela, a můžete ji používat při cvičení doma i ve studiu jógy.

 

Trenažér Bowflex max M8 – víceúčelový trenažér 

Nejlepší přístroje na cvičení pro domácí použití 2

Bowflex max M8 je pevný stroj 3v1, který dokáže procvičit každý sval ve Vašem těle zároveň. Je skvělý pro každého, kdo má během dne na cvičení jen málo času, a buďte si jisti, že se u něj rychle zapotíte. Díky 4 uživatelským programům jej může používat celá rodina. Nabízí také 20 úrovní odporu a 7 přednastavených programů pro urychlení Vašeho tréninku. Je kombinací eliptického stroje, běžeckého pásu a stepperu. Má dokonce režim zahřívání a ochlazování, abyste se připravili na namáhavý program. Je důležité poznamenat, že stroj je vhodný pro toho, kdo se chce prosadit, protože nabízí skutečně náročný trénink. Pomocí velkého dvourežimového LCD/LED displeje sledujte spálené kalorie, otáčky za minutu, vzdálenost a další statistiky. Přestože je stroj vzhledem ke svým vlastnostem velmi kompaktní, je zároveň dost vysoký. Takže s ohledem na to, pokud jste vyšší než 180 cm, možná budete muset zkontrolovat výšku stropu domácí tělocvičny. Trenažér je na kolečkách pro snadné přemisťování, ale určitě bychom jej nedoporučovali vozit z místnosti do místnosti před a po každém použití. Stroj má praktický držák na telefon, klíče nebo láhev s vodou. Má také magnetický držák na smartphone nebo tablet, ale je třeba si uvědomit, že byste jím zakryli displej, takže byste pak neviděli svůj pokrok při cvičení. A co hluk? Od stroje této velikosti a tak silného byste očekávali, že bude hlučný. Ani náhodou! Je super tichý a robustní, pokud není odpor opravdu vysoký, a pak se rozběhne ventilátor. Pokud do své posilovny dokážete vtěsnat pouze jeden kus vybavení, vyberte si tento.

 

Lifespan TR1200-DT3 – běžecký pás pro domácí použití pod stolem

Práce z domova se v posledních letech pro mnohé z nás stala realitou, ale někdy může být obtížné do svého programu vtěsnat čas pro cvičení. S tímto běžeckým pásem pod pracovním stolem si budete užívat čas u svého stolu jako příležitost ke zvýšení tepové frekvence a Váš počet kroků nachozených za den raketově stoupne. Je to skvělá volba, protože má opravdu vše, co potřebujete, včetně displeje, který sleduje kalorie a ušlou vzdálenost, a také omezenou rychlost, aby se zabránilo přetažení.

 

Enoj – posilovací gumy, které vyžadují minimální prostor

Odporové gumy jsou skvělým způsobem, jak si si ztížit trénink, zvláště pokud jde o nohy. Tyto pásy jsou skvělé v tom, že nekloužou ani se nepohybují, když je používáte, a jsou dodávány se 3 různými odpory, takže se můžete skutečně otestovat. Můžete je snadno používat doma, nebo je dát do tašky a vzít s sebou do fitka. Jsou všestranné a ideální pro pro Vaše cvičení dřepů.

 

Cap Barbell Set – 2 gumové činky s kovovými držadly vynikající pro domácí cvičení

Ať už jste pokročilý bodybuilder nebo někdo, kdo hledá nekonečnou všestrannost, doporučujeme Vám tyto CAP Barbells. Jsou to nejlepší činky dostupné na trhu právě teď, zejména proto, že jsou k dispozici v sadách po 2 nebo 4 kusech. Dodávají se také v různých hmotnostech, od 3 lb (1,5 kg) do 115 lb (52 kg). Masivní litinová pochromovaná rukojeť a pogumovaná závaží nabízejí vysoce kvalitní design, nepoškodí podlahy ani se časem neoddělí, takže se investice do nich vyplatí. Plochý šestihranný povrch zabraňuje kutálení a rýhované rukojeti zabraňují sklouznutí. Ať už chcete zdokonalit jakékoli cviky, sada 2 činek je pro Vás skutečně všestranná. Můžete začít pomalu s několika opakováními a postupně zvyšovat, až se Vaše síla zlepší. Přitom jsou velmi bezpečné.

 

Nautilus Elliptical Series – eliptický trenažer, který propracuje celé Vaše tělo 

Nejlepší přístroje na cvičení pro domácí použití 3

Eliptický stroj je v kombinaci s dalším posilovacím strojem, schodišťovým stepperem, takže umožňuje mnoho různých způsobů, jak se zapotit, aniž byste museli používat 29 dostupných přednastavených programů. Má širokou škálu úrovní sklonu, takže můžete cvičení skutečně rozjet. K dispozici je také interaktivní prvek s připojením Bluetooth, který Vám umožní pomocí aplikace mapovat Vaše cvičení a představit si sami sebe na různých trasách.

 

Jak vybírat vybavení do domácí tělocvičny

Kromě toho, že má každý z výše uvedených produktů vysoké hodnocení od uživatelů, existuje také řada dalších důležitých kritérií ke zvážení.

Co zvážit při nákupu vybavení domácí tělocvičny

Při výběru vybavení do Vaší tělocvičny & posilovny je první věc, kterou je třeba zvážit, typ cvičení, který Vás opravdu baví a kterému se chcete věnovat. Nákup něčeho, co stojí u Vás doma (na rozdíl od členství v posilovně) také ovlivní Váš prostor, takže je třeba se ujistit, že Vaším nákupem získáte co nejlepší hodnotu. Pokud například cvičíte jógu, investujte do kvalitní podložky, nebo pokud dáváte přednost zvedání činek, investujte do kettlebellu s vícenásobným nastavením hmotnosti. Kromě toho, že si vyberete aktivitu, kterou máte rádi, jsou zde ještě další faktory.

Postup a pokrok

V závislosti na tom, jaké cvičení si vyberete, budete chtít v něm postupovat a časem se lepšit a, což znamená např. zvedání těžších činek. Hledejte proto stroje s více nastavením nebo vybavení s různou úrovní obtížnosti, abyste tomuto problému předešli a svůj nový nákup brzy „nepřerostli“.

Kvalita

Kupujete něco, co bude trvalou součástí Vašeho domova, takže by to mělo kvalitou odpovídat kusu kusu nábytku nebo malému spotřebiči, proto se před nákupem poohlédněte po vybavení s určitou úrovní kvality. To znamená vybavení, které není hlučné, takže při používání neobtěžuje, nebo si ověřit, aby během používání nepoškrábalo či nepoškodilo Vaše podlahy nebo stěny.