The Revival Baltimore, Baltimore, Maryland, USA

The Revival Baltimore, Baltimore, Maryland, USA 1

Butikový hotel v centru města v historickém okrsku Mount Vernon působí spíše jako místo pro setkávání. Hotel Revival 4* představuje základní kámen záměrně navržený jako prostor pro kreativitu, komunitu a kulturu. Když vkročíte do prostoru recepce, uvidíte obchod s místními výrobky, jako jsou ručně vyráběné svíčky pocházející od místních komunit. Stěny jsou pokryty díly místních umělců, kteří zde mívají střídající se výstavy.

Tak jako mnoho soukromých obydlí v oblasti je také hotel zrestaurovaný původně velký dům z 19. století s minulým i současným designem. Jeho 107 pokojů je jednoduchých, ale upravených a inspirovaných uměním. Tmavě modré stěny najdete v apartmánu Miss Mary Suite, kde má postel s nebesy koženou hlavu v odstínu karamelu. V menších apartmánech (junior suites) se setkávají dubové komody a rámy postelí s květinovými závěsy až k podlaze a s odvážnými vzorovanými koberci. Mnohé z pokojů nabízejí pozoruhodný výhled na panorama Baltimoru. Vše je zde místního původu, včetně bambusového toaletního papíru Lor Tush, při jehož výrobě není použito dřevo ze stromů a pochází od sesterské dvojice v Baltimoru.

K nejlepším částem hotelu však patří jeho střešní restaurace Topside. Naleznete zde výhledy 360°, menu pro milovníky darů moře a klasické koktejly. I venku je hodně co objevovat, např. Mt.Vernon Place Park, muzeum umění The Walters Art Museum a oblíbené podniky s jídlem v Mount Vernon Marketplace.

Hotel se umístil mezi nejlepšími hotely v USA pro rok 2022.

Akční nabídka ubytování The Revival Baltimore 4*