TiMe22 Robusto: nezničitelné titanové hodinky

TiMe22 Robusto: nezničitelné titanové hodinky 1

Titan se obvykle využívá v letectví, kosmonautice či chemickém průmyslu. Stefan Wessels a Marc School přišli s jeho využitím právě na hodinkách. Spojení nizozemského strojírenství a švýcarské tradice zaručují vysokou kvalitu a inovativní design.

Snem tvůrců hodinek Robusto bylo přinést high tech materiály spolu s minimalistickým a inovativním holandským designem. Vznikla proto malá značka, která stojí za vysoce kvalitními titanovými hodinkami, které zvládnou skutečně namáhavé podmínky. Robustní, minimalistický, elegantní a precizní design byl inspirován prací známých designérů Rema Koolhaase a Rietvelta.

Hodinky TiMe22 Robusto jsou silnější než ocel no hmotností mnohem snadněji. S velkým sebevědomím designérů se na ně vztahuje celoživotní záruka. Titan není úplnou novinkou v této oblasti, TiMe22 je však jednou z mála značek, které nabízejí tyto hodinky za méně než 1000 eur.

Pomalu to vypadá tak, že designéři hodinek zapomínají na jejich nejhlavnější úkol – určování času. Robusto se však hrdě vrátil právě k tak důležité funkcionalitě. Na ručičky se budete dívat přes safír – druhý nejtvrdší materiál po diamantu – který je vysoce odolný proti poškrábání. Problém nebudete mít ani v noci díky luminiscentní technologií Super-LumiNova BGW9 kterou využívá většina high-end značek. Hodinky pohání švýcarská baterie ETA 955.112 a v automatické verzi hodinek najdete ETA 2824-2. Díky této volbě jsou hodinky silné pouze 10mm. Můžete se s nimi potápět až do hloubky 200 metrů a roztavíte je pouze v případě, že budou vystaveny teplotě nad 1650 ° C. Odolnost vůči pádu, nárazu či poškrábání je samozřejmostí.

Všechny hodinky jsou individuálně očíslovány a na zadní straně najdete laserem vypálen QR kód sloužící na verifikaci. Jsou dostupné v barvách Royal Blue a Mocha, do budoucna se však předpokládá, že přijdou i jiné varianty v designu. Očekává se také nový model s velmi nízkým profilem.

Sečtením všeho, co vám tyto hodinky nabízejí, musíme říci, že cena je správná vzhledem ke kvalitě. Tyto nezničitelné náramkové hodinky na celý život v nadčasovém designu jsou dokonalou ukázkou holandského designu a švýcarské technologie.