Tootbus Paris: Ekologický autobus Hop-on Hop-off

Tootbus Paris: Ekologický autobus Hop-on Hop-off 1

Zážitky v Paříži jsou vždycky unikátní a nové, ale se vstupenkami na Tootbus Paris: Ekologický autobus Hop-on Hop-off se vaše cesta stává ještě pohodlnější a zajímavější. Tento autobusový servis je oblíbený zejména pro svou flexibilitu a možnost naskočit a vyskočit, kdykoliv se vám zachce prozkoumávat některou z mnoha pařížských památek či atrakcí.

Servis Tootbus Paris je otevřený každý den v týdnu od 09:30 do 18:00 hodin. To znamená, že máte dostatek času na to, abyste si vychutnali všechny krásy, které město nabízí, aniž byste museli spěchat nebo se obávat, že nestihnete všechno, co jste si naplánovali.

Tootbus France, poskytovatel tohoto autobusového servisu, má svou registrovanou adresu v Jews Row, Wandsworth, SW18 1TB, v Londýně. Pokud byste potřebovali jakékoliv další informace nebo pomoc, můžete se obrátit na centrum nápovědy Tiqets.

Jedna z nejlepších věcí na Tootbus Paris je, že máte k dispozici audio průvodce v pěti jazycích: angličtině, francouzštině, italštině, němčině a španělštině. To znamená, že si můžete vychutnat všechny informace a historky o městě a jeho památkách ve vašem vlastním jazyce. Navíc, pokud máte vlastní sluchátka, můžete je přinést s sebou a přispět tak k ochraně planety.

Vstupenky na cestu ekologickým autobusem Tootbus Paris online:

 

Vstupenky jsou dostupné v mobilu a je zajištěno okamžité doručení, takže nemusíte čekat nebo se obávat, že se vám vstupenka ztratí. Vstupenka zahrnuje přístup k Tootbusu na modré trase na 24 nebo 48 hodin a audioprůvodce v pěti jazycích pro dospělé i děti.

Výchozí bod pro tuto cestu je 11, Rue Auber, 75009, v Paříži. Odtud vás autobus odveze po celém městě a ukáže vám nejznámější pařížské památky jako Eiffelovu věž, Cathédrale Notre-Dame de Paris, muzeum Louvre, Vítězný oblouk, Opéra Garnier, Musée d’Orsay a Grand Palais.

Pokud máte pocit, že 24 nebo 48 hodin je pro vás málo, můžete si přidat něco navíc a využít 72 hodinovou permanentku. Díky tomu budete mít dostatek času na to, abyste si mohli užít své dobrodružství hop-on hop-off naplno.

Tootbus Paris je nejen praktický a pohodlný, ale také ekologický. Autobusy jsou 100% čisté a provozují se na elektřinu nebo plyn, což znamená, že přispívají k ochraně životního prostředí.

Proto neváhejte a zažijte Paříž naplno s Tootbus Paris!