TOTO JE NEJKRÁSNĚJŠÍ  PLÁŽ KARIBIKU!

TOTO JE NEJKRÁSNĚJŠÍ  PLÁŽ KARIBIKU! 1

Víte, jaká je nejkrásnější pláž v Karibiku? Zaměstnanci v Caribbean Journal vytvořili průzkum, v rámci kterého našli na tuto otázku odpověď. Taková pláž se nachází na Kajmanských ostrovech.

Tisíce lidí hlasovalo za Choice Award a vybrali velkolepou Seven Mile Beach u města Grand Cayman na Kajmanských ostrovech. Pláž je světově proslulá bílým pískem a křišťálově čistou, tyrkysovou vodou. Druhou pláží v žebříčku je Eagle Beach v Arubě, zatímco třetí příčka připadla Playa Flamenco v Portoriku.

Vítězná pláž není nikdy přeplněná. Umíte si tam dopřát luxus, odpočinek, soukromí a pozorovat nejúžasnější západy slunce na světě. Dlouhý úsek z jemného bílého písku s neuvěřitelně čistou vodou zpříjemňuje na Kajmanských ostrovech dovolenou či svatební cestu. Přehledné, teplé Karibské moře disponuje s rozmanitým podmořským světem. Můžete tam chodit po celé délce pláže, bez ohledu na to, kde jste ubytováni. Směrem na jih od pláže Seven Mile Beach se nachází hlavní město Kajmanských ostorovů – George Town.