TYTO ČTYŘI VĚCI VÁM V LÉTĚ NESMÍ CHYBĚT!

TYTO ČTYŘI VĚCI VÁM V LÉTĚ NESMÍ CHYBĚT! 1

Každá sezóna má své vychytávky, kterými žije celý reálný a hlavně virtuální svět. Většinu z nich zpopularizovali známé osobnosti, Fashionistas a bloggeři. Jejich profily na sociálních sítích jsou plné nápadů na letní hity, z nichž jsme pro vás vybrali ty nejlepší!

Do bazénu i do moře

Nafukovačky patří k povinné letní výbavě. Tento rok však dostaly novou podobu, respektive rozměr. Pokud chcete být královnou / králem pláže, kupte si tu největší , kterou najdete. Právě takové nadrozměrné (a někdy ne zrovna nejpraktičtější) vzduchové matrace jsou letos in. A ať jsou co nejvíce ulítlé. Odpočívat můžete na obrovském balíčku hranolků, šišky s polevou, jaké miluje Homer Simpson, preclíku, kousku pizzy, jednorožci, zlaté labuti, plameňáků, emotikonu ve tvaru hovínka a dalších podivností. Vlastní nafukovačku může mít dokonce i vaše pití, jen pozor, aby vám neodplávalo příliš daleko.

Na pláž

Internet říká rozhodné stop klasickým osuškám na pláž. A pod pojmem „klasickým“ nemyslíme jednobarevné nebo ty s nezáživný potiskem. V koupelně se sice obejdete se obdélníkovým tvarem osušky, na pláž či koupaliště si vezměte kulatou. Je dostatečně velká, aby se na ni kromě vás pohodlně vešla ještě jedna osoba, poslouží i jako pikniková deka a při odchodu si ji dámy mohou provázat jako sukni či šaty. Dostupná je v desítkách barevných kombinací, vzorů a potisků, od indiánských motivů až po salámový pizzu. Stačí si jen najít tu svou.

Do ruky

Pravidelný pitný režim snad zdůrazňovat nemusíme. Lepší než z obyčejné láhve se vám však bude pít z té designové. Dostupné jsou plastové i skleněné verze podle toho, jaké vlastnosti od ní očekáváte. Mnoho z nich má navíc široké hrdlo, takže si do vody můžete přidat své oblíbené ovoce a bylinky a namíchat si tak osvěžující nápoj. Zajímavou vychytávkou je také přenosná láhev, která obsahuje filtr s aktivním uhlím, a tak více nemusíte kupovat balenou vodu.

Na tělo

Tento kousek je určen dámám, které chtějí zazářit na festivalu nebo na pláži zvýraznit svou bronzovou pokožku. Metalické tetovačky vydrží 4-6 dní a jejich aplikace je skutečně jednoduchá, stačí je vystřihnout, přiložit na pokožku a podkladový papír třít vlhkým hadříkem. Tetovačky jsou netoxické a odstranit je lze olejem. A přestože stojí jen pár drobných, jejich nositelka se zaručeně stane středem pozornosti, kdekoli se objeví.