Umělé dvojčata. Sestry chtějí díky operacím vypadat jako panenky

Umělé dvojčata. Sestry chtějí díky operacím vypadat jako panenky 1

V současnosti se zejména u žen rozmáhá posedlost plastickou chirurgií a podlehli jí i tyto švédské dvojčata. Emma a Sara Koponenové utratili na zkrášlení svého těla asi 20 tisíc eur a to vše proto, aby se podobaly panenky. Jaké zákroky podstoupily?

ad_150278103

Každá z nich absolvovala tři operace na zvětšení poprsí a samozřejmě nevynechali ani injekce, díky kterým mají plnější rty. Navíc chodí každý den společně do posilovny, aby měli stejné postavy. Dokonce jedí i totéž jídlo v témže čase.

V honbě za umělou dokonalostí se tyto dvě slečny přestěhovali z chladného Švédska do Španělska, kde hledají uplatnění jako modelky.O dokonalé postavě snili tato dvojčata již od malička a nyní ji chtějí dosáhnout i za pomoci lékařů.

Vždy prý záviděli dívkám, které měly velká prsa a v šestnácti se dohodli, že si je nechají zvětšit i ony. Pozornost mužů je údajně nezajímá a všechny operace podstupují v zájmu dosažení dokonalé postavy.

A co na to jejich rodiče?

Nuže, k této posedlosti se postavili rozdílné. Zatímco otec své dcery odsuzuje a je z nich zklamaný, matka jim prý rozumí a podporuje je. No a přátelé jim samozřejmě závidí, tedy to si alespoň Emma a Sara myslí.

Zajímavé je i to, že přesto, jaké jsou si sestry blízké, se v posteli nikdy nepodělili o muže. A přestože na operace, které podstoupily, nedají dopustit, svým dětem by prý nikdy nic podobného nedovolili. A co vy? Jaký je váš názor na to, co se svými těly tyto dvojčata udělala?