Užijte si kvalitní sex

Užijte si kvalitní sex

S přibývajícím věkem mužů se čím dál častěji objevuje problém v jejich sexuálním životě. Uvádí se, že až polovina mužů nad 40 let má problém s tím, že nemohou dosáhnout erekce. To může zapříčinit problémy ve vztahu, stejně tak problémy psychického rázu.

Druhy a příčiny

Tento problém, který se u mužů vyskytuje, se dá ale léčit. Má několik příčin, z nichž některé se mohou zdát na první pohled nedůležité. Porucha, o které se zde bavíme, se nazývá erektilní dysfunkce. Již z názvu je patrné, že se jedná o to, že muž nemůže dosáhnout erekce a jeho ztopoření je malé nebo žádné. Nemůže tedy dojít k pohlavnímu styku. Mezi příčiny můžeme zařadit:

  • Duševní nerovnováha
  • Přílišná konzumace alkoholu
  • Stárnutí
  • Špatná životospráva

Velmi často dochází ve vyšším věku k poklesu hladiny testosteronu, což zapříčiňuje, kromě, jiného ubývání svalstva, které je nahrazováno tukem, a pokles libida, tedy chuti na sex. Často muži odmítají jít k lékaři s tímto problémem z důvodu studu. Tato dysfunkce ale také může být důkazem toho, že ve vašem těle není něco v pořádku, může značit vysoký krevní tlak nebo třeba cukrovku.

Jak zlepšit erekci?

Kromě správné a zdravé životosprávy a přiměřeného pohybu můžete využít konzumaci výživových doplňků. Pokud vám výživové doplňky nepomůžou, lze použít jiné přípravky. Víte co je to Kamagra? Je to lék, který je podobný Viagře. Působí stejně a to tak, že zvyšuje funkčnost svalů v okolí penisu a přivádí tam více krve. Působí do 40 minut od požití a vydrží až 4 hodiny. Dejte si ale pozor na vedlejší účinky, které se mohou objevit, a důkladně si přečtěte příbalový leták. Tento produkt by neměli užívat muži, kteří trpí kardiovaskulárními chorobami a vysokým krevním tlakem. Kamagra má velmi dobré reference a je účinná. Předpis na ní ovšem nedostanete. Nejlepší je produkt si objednat přes internet.