V BERNOLÁKOVĚ POSTAVÍ DISTRIBUČNÍ CENTRUM ČESKÉHO PTÁČKA

V BERNOLÁKOVĚ POSTAVÍ DISTRIBUČNÍ CENTRUM ČESKÉHO PTÁČKA 1

Na Slovensku vyroste administrativně-obchodní a logistické centrum s českými kořeny. Ptáček bude nabízet sortiment z oblasti vytápění, plynu, vody, inženýrských sítí a sanity. Haly budou postaveny právě na okraji Bernolákova.

Centrum by mělo zabírat přibližně 3,5 hektaru a jeho součástí bude velkosklad, instalatérské centrum, prodejně-skladová jednotka, koupelnové studio a administrativní budova. Jednotlivé části se však budou stavět na etapy.

Vzniknout by mělo až 150 nových pracovních míst a součástí areálu je i parkoviště pro 114 vozů! Příští velkosklad bude mít tři podlaží a regálovou část výšky celé budovy. Součástí haly bude 11 bran s nakládací rampou nebo můstkem. Administrativní budova bude mít rovněž tři podlaží, kde bude v přízemí situované instalační centrum a koupelnové studium. Samostatný objekt skladu bude sloužit jako úschovna nadrozměrných trubek.

Zahájení výstavby je naplánováno na poslední čtvrtletí tohoto roku, přičemž její plánované ukončení je o rok později. Předpokládá se, že jde o investici desítek milionů eur.