V ČEM SE BOHATÍ ODLIŠUJÍ OD CHUDÝCH?NO PŘECE V MYŠLENÍ!

V ČEM SE BOHATÍ ODLIŠUJÍ OD CHUDÝCH?NO PŘECE V MYŠLENÍ! 1

Ve způsobu života, ve výchově dětí, v nakládání s penězi, v myšlenkových pochodech a tak dále. Je toho mnohem víc, než si myslíte. Chcete přemýšlet jako bohatí? Čtěte dál. V tomto příspěvku jsme vybrali 9 rozdílů mezi chudými a milionáři.

1.VZDĚLÁNÍ

Bohatí vědí, že dobré vzdělání člověku zaručí pravidelný příjem, ale nikdy ne obrovské bohatství! Mnoho milionářů nemá vysoké školy, ale učí se na vlastních chybách. Neustále čtou. Pokud vejdete do příbytku někoho bohatého a úspěšného, ​​zaručuji vám, tam najdete plno knih, pomocí kterých se vzdělávání

2.LUXUS

Bohatí si ho dopřávají jako poslední, zatímco chudí a střední vrstva mají tendenci ho kupovat hned. Bohatý člověk své peníze investuje, snaží se z nich získat více, zatímco chudý je hned mine.

3.VNÍMANÍ PENĚZ

Ten je takový a takový, protože má tolik peněz. Já bych tolik nechtěl, protože peníze jsou špatné a podobně.

Přesně takové řeči kolem sebe šíří chudí, kteří peníze vnímají jako papíry, na které musí dřít celý život. Chudý člověk řekne, že bohatství a peníze jsou zdrojem zla. Bohatý řekne, že zdrojem zla je chudoba. Bohatí nevnímají peníze jako hodnotu, ale jako prostředek.

4.JEN TO SVÉ

Chudí tráví spoustu času tím, že se obávají všeho možného, ​​co se jich netýká. Bohatí se starají o sebe, zajímají se jen o to, co je jejich. Chudí věnují spoustu času vyprávění o sousedech, známých či o někom z televize zabít množství času. Bohatí se zajímají o to, co jejich posune vpřed, což jim pomůže při budování bohatství.

5.PRÁCE

Zatímco chudí hledají práci, bohatí hledají pasivní příjmy. To neznamená, že boháči nepracují. Právě naopak, pracují od časného rána do noci. Rozdíl je jen v tom, že bohatí svou energii vkládají do budování firem, sítí a pasivních příjmů. Zatímco chudí pracují pro peníze, bohatí nechávají peníze pracovat pro sebe.

6.SNĚNÍ

Bohatí sní a chudí se drží při zemi. Chudý člověk si dává nízké cíle a má nízké očekávání, aby jim to nepřineslo zklamání, zatímco bohatý člověk je ambiciózní, dává si přijímá výzvy, díky kterým nakonec dobývá svět.

7.MINULOST

Chudí vzpomínají, jak dobře bylo v minulosti. Bohatí však plánují budoucnost. Větu „Ach ty staré časy, kdyby se tak opět vrátili.“ Nebudete nikdy slyšet z úst bohatého a úspěšného člověka.

8.KRITIKA

Bohatí si nepřejícnost přímo přejí, protože je to jejich hnací motor, zatímco chudí se jí bojí, neboť jejich sráží k zemi.

9.VÝCHOVA DĚTÍ

Zatímco chudí učí své ratolesti jak přežít, bohatí „programují“ své děti na to, jak zbohatnout. Dobře vědí, že čím dříve jejich děti podstatu bohatství pochopí, tím dříve se o jeho budování budou snažit.