VEŘEJNÁ ONLINE DRAŽBA PŘEDMĚTŮ Z FILMU SPECTRE. POD KLADÍVKO PŮJDE  ASTON MARTIN DB10

VEŘEJNÁ ONLINE DRAŽBA PŘEDMĚTŮ Z FILMU SPECTRE. POD KLADÍVKO PŮJDE  ASTON MARTIN DB10 1

Od 16. do 23. února probíhá veřejná dražba 14 věcí spojených s filmem Spectre o agentovi 007. Dnes 18. února proběhne v londýnské společnosti uzavřená elektronická aukce, na níž se bude dražit 10 položek.

Dražit se bude 24 předmětů z loňského filmu Spectre o agentovi 007. Největším lákadlem veřejné dražby bude pravděpodobně slavné auto Aston Martin DB10. Očekává se, že se vydraží za 1,5 milionu liber. Dále se na aukci objeví hodinky Omega Seamaster 300 za odhadovanou částku 20 tisíc liber, maska ​​v podobě lebky spolu s kostýmem, který měl na sobě Daniel Craig během úvodní scény. Ta se stala nejdražší scénou v historii Hollywoodu.

Očekává se, že se vydraží za 20 tisíc liber. Maska jeho herecké kolegyně z Mexika Stephanie Sigmanovej má hodnotu asi 2 tisíc liber. Na prodej bude i klapka Sama Mendese s podpisem Daniela Craiga oceněna na 2 – 3 tisíc liber, notebook, sluneční brýle Tom Ford Snowdon z úvodní scény za částku přibližně 6000 liber, fotografie z natáčení oceněny na 6 – 8 tisíc liber, notový zápis písně “ Writing ‚s On the Wall „s podpisem a vinylovou deskou zpěváka Sama Smitha, 9-karátový zlatý prsten s logem organizace Spectre, proti níž Bond bojuje, a nakonec manžetové knoflíky, které nosil herec Tom Ford, s podpisem Daniela Craiga oceněny na 5000 liber.

Výtěžek z dražby poslouží organizacím, jako jsou Lékaři bez hranic či fondy OSN.