X-BIONIC SPHERE: DOKONALÉ MÍSTO PRO MAXIMÁLNÍ SPORTOVNÍ A RELAXAČNÍ ZÁŽITEK

X-BIONIC SPHERE: DOKONALÉ MÍSTO PRO MAXIMÁLNÍ SPORTOVNÍ A RELAXAČNÍ ZÁŽITEK 1

Před pár lety by nikomu ani na mysl nepřišlo, že na okraji města Šamorín bude vybudováno multifunkční sportovní středisko na světové úrovni. Dnes je již tato vize realitou a jen těžko najít areál podobného formátu. Co všechno tento multifunkční komplex nabízí?

X-Bionic Sphere je unikátní multifunkční komplex situovaný na okraji Šamorína, pouhých 30 minut jízdy od Bratislavy. Nabízí jedinečné spojení odpočinku, sportu a nejnovějších inovací zastřešených prémiovou sportovní značkou X-Bionic. Na své si tu přijdou profesionální sportovci, týmy, sportovní nadšenci, rodiny s dětmi i milovníci dokonalého relaxu. X-Bionic Sphere se rozprostírá na rozloze více než 1000 000 m2 a poskytuje ideální podmínky pro 27 olympijských sportů. Kromě multifunkčního komplexu zde naleznete i jedno z největších jezdeckých center, luxusní hotel a kongresové centrum.

Milujete relaxaci a očištění těla i duše? V tom případě si ve wellness zóně X-Bionic Sphere přijdete na své. Jedno z nejlepších wellness center na Slovensku vás uchvátí už na první dojem. Špičkové zařízení, elegantní design a prvotřídní služby. Na tomto místě dostanete vše, po čem vaše tělo touží. Vyzkoušet můžete sedm druhů saun a vířivek, Turecká lázeň Hammam, solnou jeskyni, 20 druhů masáží a wellness bar, ve kterém si můžete pochutnat na skleničce šampaňského nebo osvěžujícím drinku.

Milovníci sportu ocení jedinečné podmínky pro 27 olympijských sportů, 389 167 m2 areál určený pro jezdecké sporty, 50 metrový venkovní olympijský bazén s tribunou pro 1500 diváků, atletický ovál s 8 dráhami v souladu s IAAF certifikáty, vnitřní bazény, tobogany, volejbalové hřiště a TV sportovní přenosy na velkých obrazovkách. Pro vyznavače luxusu a prvotřídních hotelových služeb, komplex nabízí ubytování X-Bionic Stratosphere s VIP komfortem. Na nejvyšším patře tří hotelových pavilonů se nachází 12 luxusních apartmánů s nádherným výhledem na Dunaj. Nezapomenutelný pobyt zažijete díky vysoké úrovni služeb, pohostinnosti, kvalitním materiálem a modernímu designu.

Vy jste toto úžasné místo ještě nenavštívili? Tak neseďte doma a užijte si volné chvíle v X-Bionic Sphere