VICTORIA’S SECRET: SEXY PRÁDLO, KTEROU MUSÍ VLASTNIT KAŽDÁ ŽENA

VICTORIA'S SECRET: SEXY PRÁDLO, KTEROU MUSÍ VLASTNIT KAŽDÁ ŽENA 1

Všechno to začalo v roce 1977 v San Francisku, kde Roy Raymond dostal nápad s vytvořením nového obchodu spodního prádla. Provoz dostala název Victoria Secret. S novou myšlenkou přišel díky tomu, že se cítil trapně při vybírání spodního prádla své manželce. Chtěl, aby se i muži cítili příjemně při vstupu do obchodu. Interiér byl vykládán tmavým dřevem, celkově měl orientální prvky a viktoriánský styl. Musel působit luxusně. Pracovali v něm asistenti, kteří pomáhali zákazníkům při výběru spodního prádla, což usnadnilo mužům hledání.

Když si Raymond myslel, že je za vodou, prodal svých, tehdy už šest provozů, Lesiliemu Wexnerovi. Ten sortiment obohatil o parfémy, boty a oblečení na večer.

Popularita Victoria Secret rapidně stoupla, když společnost v 90. letech začala spolupracovat se světovými modelkami. Díky nim se každoročně pořádá Victoria Secret Fashion Show, kde ukáže divákům nové sexy trendy na svých „andílka“. Určitě budete z nich znát například Adrianu Limu, Alessandru Ambrosio, Tyru Banks a v minulosti i Naomi Cambell.

Abyste se mohli stát jednou z členek, potřebujete nejen krásu, správnou výšku a míry, ale i charisma, která z vás musí sršet.

Žádná žena by neměla pohrdat tímto luxusním a krásným spodním prádlem. Zamilujete si různé odvážné kousky, oblečení na cvičení, pyžama