VIDEO: MARK ZUCKERBERG PROZRADIL PROČ NOSÍ KAŽDÝ DEN STEJNÉ TRIČKO

VIDEO: MARK ZUCKERBERG PROZRADIL PROČ NOSÍ KAŽDÝ DEN STEJNÉ TRIČKO 1

Má jen 30 let, v garáži parkuje Pagani Huayra, je 22 nejvlivnějším člověkem planety, jeho majetek se odhaduje na 33 miliard dolarů a přece ho pokaždé vidíme ve stejném tričku. I vás zajímá proč je šedé tričko neodmyslitelnou součástí stylu zakladatele Facebooku, Marka Zuckerberga?

Odpověď na tuto otázku dostali zvědaví lidé na veřejném setkání Q & A, které se konalo 6. listopadu v centrále Facebooku v Menlo Parku. Právě na tomto místě získali lidé z celého světa informace z první ruky a to přímo od zakladatele největší sociální sítě. Ptali se na nejbližší plány společnosti Facebook a také padli i osobní otázky na jejího majitele.

Budete překvapení, ale odpověď mladého miliardáře na otázku proč nosí každý den totéž tričko neměla se stylem nic společného. Namísto toho Zuckerberg řekl množství psychologických výhod, které stojí právě za jeho nezměněným lookem.

Řekl, že i malé rozhodnutí jako je výběr toho, co nosit a co jíst k snídani mohou být velmi únavné a spotřebují mnoho energie. Proto tím neztrácí čas. Pokračoval, že je opravdu šťastný ze své pozice kde je, že po každém probuzení slouží více než jedné miliardě lidí.

Rovněž poukázal i na mnoho dalších vlivných lidí, jako je Steve Jobs (zakladatel Apple) nebo prezidenta Baracka Obamy, kteří mají stejnou teorii při výběru oblečení. Ale více se dozvíte ve videu níže.