Vítejte ve světě 3D

Vítejte ve světě 3D 1

Společnost LG představuje nový televizor, který díky technologii Nano Full LED přináší dokonalý obraz i do vašich obýváků. Kromě toho uspokojí náročné potřeby milovníků 3D formátu a nabízí i rozumnou funkci Smart TV. Jak se vám zamlouvá?

Nový a podsvícený
Novinka z dílny LG zaujme spotřebitele především zcela novou technologií podsvícení Nano Full LED. Ta posouvá kvalitu obrazu o kus vpřed. Výbava televizoru je na vysoké úrovni: nechybí technologie CINEMA 3D a díky funkcím Smart TV má televizor přístup k multimediálnímu obsahu jako v domácí síti, tak i na internetu.

Televizor je vybaven funkcí pro zobrazení obsahu ve 3D. Použita byla pasivní technologie 3D obrazu tzv. LG CINEMA 3D, která poskytuje ostrý obraz bez blikání. Sledování 3D filmu je tak velmi příjemné a komfortní. Divákovi stačí jen lehké pasivní brýle s polarizovaným skly.

3D je možné sledovat ze širokých úhlů a ze sledování nebolí ani hlava, ani oči. Kvalitně vybavený Nový televizor je vybaven souborem funkcí Smart TV, díky kterým má divák možnost přistupovat k videím z internetu. Ale vůbec poprvé se u tohoto televizoru objevují aplikace 3D Video-on-demand, tedy 3D video na vyžádání. Tato aplikace zaručuje přístup k obrovskému archivu 3D filmů.

 
35_10321_2

Navzdory široké nabídce funkcí je ovládání televizoru velmi jednoduché. Funkce Smart Share jednoduše přehraje obsah, který máte v domácí síti, nebo na smartphonu. Tenký elegán, o podsvícení panelu s tekutými krystaly se stará extrémně tenká fólie, která je nabitá miniaturními svítivými diodami.

Těchto miniaturních LED je obrovské množství, takže mohou dokonale rozptýlit světlo – to zaručí velmi rovnoměrné podsvícení. Obraz je jasnější, hladší a velmi příjemně se na něj dívá. TruMotion 400 Hz zaručuje, že obraz zůstane ostrý i při nejrychlejších akčních filmech nebo sportovních přenosech.

Díky tenké fólii bylo možné udělat televizi obzvláště štíhlou, je tedy jako stvořená pro připevnění na stěnu nebo na strop. Může být?

 
LG_LW980S_lifestyle