Nejlepší luxusní hotely v Černé Hoře

Nejlepší luxusní hotely v Černé Hoře 1

The Chedi Lustica Bay, Černá Hora

Komplex Lustica Bay ležící kolem zátoky Trašte na poloostrově Luštica, zahrnuje soukromé rezidence, restaurace, možnosti nakupování a přístav přímo pro jachty. Elegantní The Chedi Lustica Bay 5* (úvodní foto) má pokoje s výhledem na moře nebo na hory, které byly navrženy ve vzdušném stylu odrážejícím námořní prostředí. Hotel zahrnuje 2 restaurace, salonek v hale, plážový bar vytesaný do skály, krytý a venkovní bazén a spa, které přitahují ubytované hosty i místní obyvatele.  V Lustica Bay je možnost plachtění na plachetnici, plavby na kajaku a přístupu na soukromou pláž s vyhrazenými místo pro hosty Chedi, zatímco hlavní atrakce Černé Hory, od ochutnávek vína a olivového oleje po procházky středověkým městem Kotor, se nacházejí jen kousek autem odtud.

Ubytování: The Chedi Lustica Bay; akční nabídka zde

.

Regent Porto Montenegro, Černá Hora

Nejlepší luxusní hotely v Černé Hoře 2

Zatímco Kotorský záliv (UNESCO) byl kdysi cílem vznešených Římanů a místem jejich vil, moderní mořeplavci připlouvají superjachatmi a ubytovávají se v hotelu Regent Porto Montenegro 5* (úvodní foto). Nachází se v srdci luxusní stylové „vesnice“ Porto Montenegro a jeho 175 apartmánů a pokojů ve 3 křídlech hotelu se může chlubit námořní tématikou spolu s výhledy na moře a na hory. K dispozici je holistické spa, venkovní nekonečný bazén a krytý bazén, které jsou v létě spojeny. Nabídka restaurací zahrnuje Murano Restaurant s menu o 6 chodech, a také stylové Gourmet Corner, Library Bar a Pool Bar.

Ubytování: Hotel Regent Porto; akční nabídka zde

.

Aman Sveti Stefan, Černá Hora

Nejlepší luxusní hotely v Černé Hoře 3

Asi nejikoničtější snímek z Černé Hory, opevněný ostrov Sveti Stefan, pochází z 15. století, kdy moc nad tímto krásným pobřežím drželi piráti. Zrestaurovaná vesnice, která je spojena s pevninou úzkou šíjí, leží přes záliv naproti Ville Miločer (kdysi královskému útočišti) a skýtá bezkonkurenční přístup do Kotorského zálivu (Boka Kotorska, UNESCO). Spolu se 80 akry pozemků, 2 km pláže a samostatným Aman Spa tvoří tyto dvě lokality Aman Sveti Stefan. Zatímco historický exteriér ostrova zůstává z velké části nezměněný, interiér resortu byl zrenovován a modernizován, aby odpovídal očekávání současnosti. K dispozici je 58 jedinečných možností ubytování, všechny s nádhernou koupelnou a nespočtem výhledů, od moře a střech domů až po malebné dvory a náměstíčka.

Ubytování: Aman Sveti Stefan; akční nabídka zde

.

Ananti Resort, Residences & Beach Club, Černá Hora

Nejlepší luxusní hotely v Černé Hoře 4

Název „Ananti“ je odvozen od slova znamenajícího „radost“ a „mír“, což odpovídá kultivovanému resortu umístěnému na zeleném svahu s výhledem na Jadran, který je novinkou na černohorském pobřeží. Na každém kroku jsou hosté vyzýváni k tomu, aby si užívali klidu při svém pobytu. Hotel inspirovaný asijskými a blízkovýchodními tradicemi pohostinnosti zahrnuje výběr prostorných exkluzivních vil a rezidencí se spoustou možností, jako je exkluzivní pláž, značková asijská/fusion restaurace, Kids Video Room a fitcentrum, to vše umístěné v krásné zátoce Reževići jen pár kroků od ostrova Sveti Stefan a města Budva.

Ubytování: Ananti Resort, Residences & Beach Club 5*; akční nabídka zde

Hlavní turistické atrakce Černé hory