Vstupenky Mucem+Chateau d If

Vstupenky Mucem+Chateau d If 1

Château d ‚If, ostrovní pevnost – věznice, která inspirovala Hraběte Monte Christa, je jedním z nejzajímavějších míst v Marseille. S rychlejší vstupenkou, jejíž běžná hodnota je 147,95 Kč, budete mít příležitost prozkoumat tuto fascinující stavbu bez náročného čekání na vstup. Vstup do zámku vám umožní vidět mnoho historických míst a zjistit více o jeho bohaté minulosti.

Vstupenky do  Mucem+Chateau d If snadno a rychle zakoupíte zde online:

 

Druhou částí tohoto balíčku je Mucem – Muzeum evropských a středomořských civilizací. Toto muzeum nabízí hluboký ponor do kultur středomořské civilizace. Vstupenka zahrnuje rychlý vstup do Mucemu, bezplatnou aplikaci s audio průvodcem a vstup do všech výstavních prostor, venkovních prostor a zahrady. Navíc také zahrnuje prohlídku pevnosti Saint-Jean. Běžná hodnota této vstupenky je 271,23 Kč.

 

Nejdůležitější informace:

Château d ‚If: Vstupenka s rychlejším vstupem lze uplatnit do 23:59 v den předcházející návštěvě.

Mucem – Muzeum evropských a středomořských civilizací: zrychlený vstup je také nutné uplatnit do 23:59 v den předcházející návštěvě.

Otevírací doba obou atrakcí se liší. Château d ‚If je otevřeno každý den od 10:30 do 17:15, kromě pondělí. Mucem je otevřen od 10:00 do 19:00, kromě úterý.

Château d ‚If: Vstupenka s rychlejším vstupem také zahrnuje návštěvnické brožury, které jsou k dispozici ve francouzštině, angličtině, němčině, italštině, španělštině, češtině, ruštině, čínštině, holandštině, japonštině a portugalštině.