Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 1

Kuala Lumpur, Malajsie

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 2

Sofitel Kuala Lumpur Damansara – řetězec Accor má v Kuala Lumpuru 9 hotelů, ale na 1. místo v metropoli Malajsie se dostal jeho jediný Sofitel. Hotel nazvaný podle vlivného okrsku Damansara Heights (Bukit Damansara) v západní části města má v ceně zahrnutou snídani a přístup do klubu. V současnosti činí asi 170 USD za noc.

Akční nabídka ubytování Sofitel Kuala Lumpur Damansara 5*

.

Melbourne, Austrálie

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 3

The Como Melbourne – MGallery, který provozuje francouzská hotelová společnost Accor, nabízí apartmány a podkrovní pokoje (penthouse) ve stylu loftu. Za své mluví zákaznické skóre (3,17 ze 4), ale pozici hotelu upevnilo ještě vyšší skóre (3,59) za střešní bazén, nóbl adresa South Yarra a přístup k telekonzultacím s lékařem v ceně.

Akční nabídka ubytování The Como Melbourne – MGallery 5*

.

Sydney, Austrálie

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 4

The Branksome Hotel & Residences – obchodní cestující vyčerpaní po dlouhém letu do Sydney nemusí cestovat daleko – hotel je vzdálen jen 5 minut autem od mezinárodního letiště a v pěší vzdálenosti od domácího letiště. Je to částečně hotel a částečně apartmá s obsluhou, kuchyní a pračkou. Kromě toho nabízí vyhřívaný krytý bazén a neomezené filmy na vyžádání za 8 USD na den.

Akční nabídka ubytování The Branksome Hotel & Residences 5*

.

Peking, Čína

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 5

Kerry Hotel Beijing je součástí hotelového řetězce Shangri-La a určen pro cestovatele, kteří preferují rovnováhu života a práce i na kratších obchodních cestách. Hosté mohou dopoledne navštívit tříúrovňový sportovní komplex a večer vinný bar. Hotel je rafinovaný, zábavný a má kryté dobrodružné hřiště, pokud s sebou budete mít rodinu.

Akční nabídka ubytování Kerry Hotel Beijing 5*

.

Hongkong, Čína

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 6

Kerry Hotel Hong Kong – na světě existují pouze 3 hotely Kerry a 2 z nich se dostaly na 1. místo v hodnocení. Tento v Hongkongu byl otevřen v roce 2017 a spojuje pohodlí, jako jsou kávovary Nespresso v pokoji a bezplatné použití minibaru, s panoramatickými výhledy z nábřeží Kowloon na Victoria Harbour.

Akční nabídka ubytování Kerry Hotel Hong Kong 5*

.

Šanghaj, Čína

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 7

Fairmont Peace Hotel – historický hotel ve stylu art deco pochází z Šanghaje před válkou, kdy se zde scházely všechny hlavní osobnosti města, pracovně ve dne a za zábavou večer. Během tříleté renovace za 64 mil. USD byl hotel zrestaurován. Jedná se o pamětihodnost nacházející se na křižovatce dvou nejslavnějšícg ulic: nábřežní promenády Bund a nákupního ráje Nanjing Road.

Akční nabídka ubytování Fairmont Peace Hotel 5*

.

Shenzhen, Čína 

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 8

InterContinental Shenzhen je resort s evropskou tematikou a zároveň čínský obchodní hotel. Dekor je ve španělském stylu, bazén má 2044 m² a k dispozici je výběr konferenčních prostor včetně Galleon Salon Fiesta, repliky (v dvojnásobné velikosti) lodi Santa Maria, se kterou Kolumbus doplul do Ameriky.

Akční nabídka ubytování InterContinental Shenzhen 5*

Bangalore, Indie

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 9

Four Seasons Hotel Bengaluru at Embassy One se umístil na vrcholu v Bengalúru, městě známém jako „Silicon Valley Indie.“ Hotel otevřený v roce 2019 láká obchodní cestující svými sazbami, které zahrnují služby praní a žehlení, slevy na jídlo a spa + denně snídani pro 2 osoby.

Akční nabídka ubytování Four Seasons Hotel Bengaluru at Embassy One 5*

.

Bombaj, Indie

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 10

The Leela Mumbai – jen 5 minut od od mezinárodního letiště v Bombaji naleznete tento hotel s 400 pokoji, který nabízí vodopády a jezírka s lotosy, a také sazby zahrnující snídani, dopravu z/na letiště, Wi-Fi a dvouhodinová rezervace v zasedací místnosti na místě.

Akční nabídka ubytování The Leela Mumbai 5*

.

Nové Dillí, Indie

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 11

The Leela Palace New Delhi – další hotel Leela (1 ze 13 v Indii) získal hlavní cenu v Novém Dillí, ale celkově skončil na 2. místě. Hotel vyzařuje královskou kultivovanost, a navíc jako bonus se nachází blízko o Mezinárodního letiště Indiry Gandhi.

Akční nabídka ubytování The Leela Palace New Delhi 5*

.

Jakarta, Indonésie

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 12

The Ritz-Carlton Hotel Jakarta, Pacific Place se umístil 1. v Jakartě, ale také v celé Asii a Pacifiku, pokud jde o celkové skóre. Vynikající hodnocení zákazníků (3.47) společně s ještě vyšším skóre za vybavení (3.76), a také přímý přístup na Indonéskou burzu, z něj činí nejlepší hotel na asijském kontinentu.

Akční nabídka ubytování The Ritz-Carlton Hotel Jakarta, Pacific Place 5*

.

Osaka, Japonsko

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 13

The Ritz-Carlton Osaka, kombinace anglické kultivovaností a japonského minimalismu, se nachází v Osace a nabízí 2 michelinské restaurace, francouzskou La Baie a japonskou Tempura by Hanagatami. Dále je k dispozici team conciergů, kteří snadno obstarají vstupenky na místní sportovní zápasy a do restaurací.

Akční nabídka ubytování The Ritz-Carlton Osaka 5*

.

Tokio, Japonsko

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 14

Park Hyatt Tokyo – hotel byl institucí ještě dlouho předtím, než se objevil ve známém filmu Ztraceno v překladu (2003). Nachází se v nejvyšších 14 patrech budovy Shinjuku Park Tower a přitahuje obchodní cestující, kteří vyhledávají jeho luxusní interiéry a 360° výhledy na japonskou metropoli.

Akční nabídka ubytování Park Hyatt Tokyo 5*

.

Manila, Filipíny

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 15

Makati Diamond Residences – většina obsluhovaných apartmánů na vlivném předměstí Makati má kuchyňku a sporák, větší z nich také pračku a sušičku, vestavěné skříně, myčku a kancelář. Ale jsou to bonusy, díky čemu vyhrává u zákazníků: patří k nim soukromý kinosál s luxusními polohovacími židlemi La-Z-Boy, whiskey a doutníkový bar a karta (dining card), která umožňují hostům dát si snídani (zahrnutou v ceně) v hotelu i v okolních restauracích a kavárnách.

Akční nabídka ubytování Makati Diamond Residences 5*

.

Singapur

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 16

Four Seasons Hotel Singapore se nachází nedaleko Botanické zahrady v Singapuru a nákupní třídy Orchard Road. Jedná se o 20 patrový hotel, který je známý svým klasicky krásným designem a oblíbeným nedělním brunchem se šampaňským. Dále nabízí venkovní tenisové kurty, střešní bazén a jednu z nejmódnějších nových restaurací ve městě, Nobu Singapore, která byla otevřena v červnu 2022.

Akční nabídka ubytování Four Seasons Hotel Singapore 5*

.

Soul, Jižní Korea

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 17

InterContinental Seoul COEXCOEX  je název velkého výstaviště a obchodního centra, které jsou spojeny s hotelem, takže se jedná o vynikající volbu pro obchodní cestující v okrsku Gangnam v Soulu. Hotel má 600 pokojů, takže je obrovský, ale italská restaurace Sky Lounge v 30. patře nabízí důvěrné prostředí pro obchodní večeře s výhledem na město.

Akční nabídka ubytování InterContinental Seoul COEX 5*

.

Taipei, Taiwan

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 18

W Taipei – nárok na slávu tohoto designového hotelu spočívá v jeho poloze, kdy mnoho pokojů skýtá výhled na celou Taipei 101, nejvyšší budovu světa před vybudováním Burdž Chalífa v Dubaji. Hotel W Taipei s barevnými prvky je odvážný a elegantní, přičemž se postará o vše pro cestovatele včetně pokojové služby 24 hodin denně a spousty barů a restaurací na místě.

Akční nabídka ubytování W Taipei 5*

.

Bangkok, Thajsko

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 19

The Athenee Hotel, součást hotelového řetězce Marriott’s Luxury Collection, nabízí dlouhé schodiště v hale, mramorové koupelny a bezplatné hodiny thajského boxu, ale také službu komorníků 24 hodin denně, kteří posouvají servis na vyšší úroveň. Komorníci a klubové místnosti jsou součástí služeb hostům apartmánů; komorníci se starají o vše od podávání ranní kávy přes vybalování zavazadel až po leštění bot a žehlení oděvů.

Akční nabídka ubytování The Athenee Hotel 5*

.

Hanoj, Vietnam

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 20

Sofitel Legend Metropole Hanoifrancouzský koloniální vliv je patrný v celém hotelu, od architektury hlavní budovy z roku 1901 až po jídlo v luxusní restauraci Le Beaulieu. Pokoje v historické části Metropole Wing procházejí nenovací, ale k dispozici je novější Opera Wing.  Hotel s celkovým skóre 3,58 se dostal na 4. místo z 235 hotelů v Asii a Pacifiku.

Akční nabídka ubytování Sofitel Legend Metropole Hanoi 5*

.

Ho Či Minovo Město, Vietnam

Nejlepší hotely pro obchodní cestující v Asii a Tichomoří 21

The Reverie Saigon Residential Suites nabízí opravdovou výjimečnost; hotel se dostal na 2. místo v hodnocení zákazníků (a spolu s The Leela Palace New Delhi na 2. místo celkově). Recenzenti chválí jeho polohu nedaleko řeky Saigon a mimořádně luxusní dekor.

Akční nabídka ubytování The Reverie Saigon Residential Suites 5*