FANYNKY NA CELÉM SVĚTĚ ŠÍLÍ: TRAILER FIFTY SHADES DARKER JE KONEČNĚ ZVEŘEJNĚNÝ!

FANYNKY NA CELÉM SVĚTĚ ŠÍLÍ: TRAILER FIFTY SHADES DARKER JE KONEČNĚ ZVEŘEJNĚNÝ! 1

12.září společnost Universal Pictures konečně zveřejnila dlouho očekávaný trailer k druhému vydání trilogie Padesát odstínů šedé, pod názvem Padesát odstínů temnoty. Do kin se film dostane v období Valentýna, stejně jako jeho první díl. Premiéra je naplánována na 10. února 2017. Tvůrci filmu opět slibují pořádnou dávku erotiky.

Příběh submisivní Anastasie Steel a dominantního Christiana Greye přivedl před dvěma lety do kin množství zvědavců, toužících po nespoutaném erotickém příběhu. Někteří čekali slabší odvar porna, pro jiné to již bylo přehnané a během filmu odešli  z kina pryč. Celkové tržby tohoto erotického románu, se vyšplhaly na téměř miliardu dolarů a podobný, ne-li ještě větší výnos, očekávají tvůrci i od druhé části Fifty Shades Darker.

Režisérka první části Fifty Shades of Grey – Sam Taylor Johnson, se v březnu vzdala dalšího natáčení, čímž potvrdila spekulace o sporu s autorkou knižní trilogie E. L. Jamesovou. Novým režisérem se tak stal James Foley a věru je se na co těšit. Ti, kteří trilogii četli, jistě vědí, co je čeká, resp. na co se mohou těšit. Jak to už bývá zvykem, filmové provedení je vždy jen slabým odvarem knižního zpracování. Ale kdo ví, možná nás tentokrát tvůrci filmu mile překvapí. Dost bylo řečí, nyní si už vychutnejte první trailer, na který už druhý rok čekáte.