Wisewear: luxusní doplňky, které jsou spojením módy a bezpečnosti

Wisewear: luxusní doplňky, které jsou spojením módy a bezpečnosti 1

Módní doplňky již nesplňují pouze estetickou funkci – typickým příkladem tohoto trendu jsou oblíbené SmartWatch. Na trhu se nachází množství multifunkčních doplňků, které využívají nejmodernější technologie. Mezi ně lze zařadit i trio luxusních inteligentních náramků, navržených 95-letou americkou módní designérkou Iris Apfel.

Dnes již není ničím neobvyklým, že módní doplňky již nejsou jen obyčejnými módními doplňky. Dalším příkladem je HB Ring, díky kterému můžete sledovat puls vašeho partnera. WiseWear se však od ostatních technologických výdobytků liší speciální funkcí – stará se o bezpečí své nositelky.

Bezpečnost na prvním místě

Přestože toto trio náramků působí luxusně, jejich vzhled není jedinou předností, kterou nabízejí. Náramky byly vytvořeny s pomocí americké designérky Iris Apfel a prvotním cílem při jejich vytváření byla bezpečnost. Působivý vzhled je jen bonusem. Pokud se nositelka tohoto náramku ocitne v život ohrožující situaci, vyšle z něj poplašný signál vybraným kontaktem. Kromě toho kontakty získají aktuální polohu nositelky (zobrazenou prostřednictvím Google Maps nebo Apple Maps), přičemž náramek automaticky odešle zvukový a obrazový obsah, který zařízení zaznamenává v aktuální situaci.

Aby uživatelka odeslala signál, jednoduše třikrát stlačí náramek. Doplněk je vytvořen tak, aby se zamezilo falešným signálním a zároveň je snadno použitelný v nebezpečné situaci. Prostřednictvím doprovodné aplikace může uživatelka kdykoliv vytvářet a měnit seznam důvěryhodných kontaktů.

Inteligentní módní doplněk s více funkcemi

Kromě bezpečnosti nositelky náramek nabízí řadu užitečných funkcí, včetně například měření ujetých kroků, počtu spálených kalorií a procestovaných kilometrů. Náramek měří i čas, který nositelka strávila fyzickou aktivitou i odpočinkem. Tyto informace jsou zobrazovány v doprovodné aplikace WiseWear. Smart náramek také prostřednictvím vibrací svou nositelku upozorňuje na příchozí emaily, zprávy, hovory, připomínky v kalendáři a podobně. Jejich design je vytvořen tak, aby odolal většímu proudu vody i dešti. WiseWear nemají displej, což je odlišuje od smart hodinek.

Náramky WiseWear se prodávají za cenu od 200 do 400 dolarů a dostat je možno v stříbrném i zlatém provedení. K dispozici jsou tři různé varianty: Kingston, Calder a Duchess. Pokud hledáte výjimečný dárek pro svoji polovičku, WiseWear je skvělou volbou. Kromě zajímavého šperku jí totiž darujete i bezpečnost. 🙂