Zde byste nevydrželi ani minutu

Horor na osmi nohách! Tyto spolubydlící nikdo do domu nepozval, cestu si našli sami a ovládli ho. Tolik pavouků na jednom místě jen tak neuvidíte. Už to není o arachnofobii ale o otázce života a smrti.

V americkém Baltimore najdete dům s více než 107 miliony obyvatel. Každý z nich má osm nohou a dokonalou schopnost donutit vás zůstat celou noc ve strachu a bez spánku.

Vítejte v pavoučím domě!

4-740x494

 

Na čtyřech akrech najdete neuvěřitelné množství pavouků a sítí. Původně šlo o továrnu, ale dnes je to jedna velká arachnometropole. V některých částech budovy zabírají sítě s pavouky až 95% prostoru.

Je tam ještě bezpečno? Pavouci se věru činili – síla sítí a váha jejich obyvatel dokázala přitáhnout na stranu dva metry dlouhé zavěšené svítidlo. Tady už nějaký sprej proti pavoukům a hmyzu nepomůže.

Jedinou záchranu lidstva představuje snad už jen vypálení. Ale letectvo se jistě bojí, aby pavouky nenaštvali. Kdoví, co by následovalo … Jen si představte, jak se rozlézají všemi směry. Ještě dobře, že Baltimore je za velkou louží.

2-740x5491 komentář
  1. David

    Docela síla … mé manželce stačí jeden pavouk v domě a ječí jako by ji na nože brali ….. kdyby měla strávit v tomhle noc, tak to bude její smrt ….. mě takový krásný zvířátka nevadí, naopak 🙂

    Pro.02.2014 na 16.35