ŽENA TÉMĚŘ SNĚDLA VZÁCNOU PERLU

ŽENA TÉMĚŘ SNĚDLA VZÁCNOU PERLU 1

Říká se, že láska prochází žaludkem. A stejně tak se říká, že drahokamy jsou nejlepším přítelem ženy. Ale věřili byste, že se tyto dvě rčení mohou naplnit v jednu chvíli? Jisté ženě z Washingtonu už nezbývá, než jen tomu věřit. Nedopatřením se jí totiž k jídlu dostala vzácná růžová perla, jejíž hodnota se odhaduje přibližně na 600 dolarů.

Zajímavý incident se přihodil v restauraci Montalcino Ristorante Italiano v městečku Issaquah, nedaleko Seattlu. Právě tam si Lindsay Hasz se svým manželem vychutnávala romantickou večeři, kterou přerušila ukrutná bolest zubu. Když si vychutnávala Frutti di Mare, kousla do něčeho neuvěřitelně tvrdého. Když tedy neznámý objekt vytáhla, spatřila dokonalou kuličku, kterou později dala prozkoumat odborníkovi. Ten potvrdil, že se jí přihodilo neuvěřitelné štěstí. „Šance, že najdete takovou perlu, se rovná jedné k několika milionům,“ řekl ředitel Severozápadního geologického laboratoře, Ted Irwin pro ABC.

Neobvyklý zážitek však vytvořil restauraci velkou reklamu. Odkdy byl případ medializován, restaurace pravidelně vítá zákazníky, kteří si objednávají výhradně Frutti di Mare doufajíc, že ​​se jim podaří najít další kousek.