Zkuste štěstí a vyhrajte luxusní hodinky značky Raymondy Weil

Zkuste štěstí a vyhrajte luxusní hodinky značky Raymondy Weil 1

V letošním roce si připomínáme sté výročí narození amerického zpěváka a herce Franka Sinatry, který se řadí k největším hvězdám hudby 20. století.

Francis Albert Sinatra, uměleckým jménem Frank Sinatra, se narodil 12. 12. 1915 v Hobokenu a zemřel 14.5. 1998 v Los Angeles.

Luxusní značka Raymond Weil, kterou známe jako značku značně orientovanou na svět hudby, připravila k této příležitosti speciální limitovanou edici hodinek nazvanou RAYMOND WEIL – MAESTRO Frank Sinatra.

Značka RAYMOND WEIL zašla v tomto případě ještě dál a nabídla možnost vyhrát tyto unikátní hodinky v soutěži, ve které stačí odpovědět na jednoduché otázky týkající se Franka Sinatry, stačí kliknout na tento odkaz s domovskou stránku značky RAYMOND WEIL a zkusit své štěstí. Soutěž končí v den umělcova narození.

Hodinky mají pouzdro z nerezavějící oceli o průměru 39,5 mm a výšce 9,13 mm. Jsou osazeny mechanickým strojkem s automatickým nátahem a rezervou chodu 38 hodin. Vodotěsnost je 50 metrů. Limitovaná edice vychází v celkovém počtu 1.212 kusů hodinek.