10 „zaručených“ tipů, jak zvětšit mužství

10 "zaručených" tipů, jak zvětšit mužství 1

Internet vzkvétá tipy od lidí, kteří se pyšní novými metodami zvětšení penisu. Prý je nenávidí celý porno-průmysl a přišli na něco, co můžete vědět i vy. Máme pro vás špatnou zprávu …

Vakuová pumpa

Nejčastější mýtus je, že vakuová pumpa zvětší vaše mužstvo. V podstatě trochu ano. Napumpuje do něj více krve, než dokáže tělo za běžných okolností. Aby však neodtekla zpět, třeba ji uzavřít speciálním „kroužkem“. Pokud si ho tam necháte déle než 20 či 30 minut, riskujete poškození tkání.

Závaží

Nevíme proč, někde někdo vymyslel šílenou teorii. Prý, když si pověsíte na penis závaží, naroste větší. Nedoporučujeme to zkoušet. Můžete tam mít byť pětikilovou olovnici celý rok, ale na konci budete rádi, že vůbec funguje. Získáte akorát natržené či poškozené tkáně, problémy s průtokem krve a poruchu erekce.

Tabletky

Ať vás nepletou ženské pilulky na zvětšování prsou. Jde o hormonální koncentráty, které po vysazení chemie ihned zmizí. V případě mužů a pilulek na zvětšení penisu nepřijdou ani výsledky. Nefungují. Žádné z nich.

480

Krémy

Kromě tabletek existují i různé krémy na zvětšení. Natírat se můžete podle chuti, pokud se vám to tak líbí. Ale ani tady si zvětšení nepřivodíte.

Strečink

Na internetu najdete i podivně vypadající přístroje, které by měly penis natáhnout. Vypadají jako jakési podpěry a stejně podivný je i jejich smysl. Ve skutečnosti nefungují. Pokud se vám to však podaří a budete následovat cestu domorodých kmenů, které si na krk dávají kovové kruhy, aby ho měli delší, možná docílíte stejný efekt. Ale víte, co se s těmi věčně podepřenými nataženými krky stane, když o své kruhy přijdou?

Ruční techniky

Kroucení, tažení, mačkání … Takových technik už bylo. Všechny slouží na jedno, ale zvětšení to není. Natahovat šaška Penis není sval. Pravidelným „natahováním šaška“ ho nezvětší. Mýtus je i to, že pravidelnou masturbací se zmenší nebo naopak zmenší se kvůli nepoužívání.

542564

Kouzelná lampa

Pokud najdete Aladinovu kouzelnou lampu, pomodlíte se nebo ulovíte zlatou rybičku, možná se vám přání splní. Můžete zkusit obětovat domácí zvířátko nebo vydat se na sedm let do Tibetu. Co opravdu funguje? Bohužel, jsou to pouze dvě věci. Plastická operace s nadměrným rizikem úplné nefunkčnosti a hubnutí jako optický klam.