2015 ENERGICA EGO SUPERSPORT POHÁNĚNÝ ELEKTROMOTOREM

2015 ENERGICA EGO SUPERSPORT POHÁNĚNÝ ELEKTROMOTOREM 1

2015 Energica Ego je dalším očekávaným přírůstkem  do pomalu se rozvíjejícího trhu s elektrickými motocykly. Už její design, se kterým to Italové opravdu vědí láká na skutečnou sportovní jízdu. Motocykl, jehož maximální rychlost atakuje hranici 220 km za hodinu dosáhne při své úctyhodné hmotnosti 258 kg 100 km / za hod za 3,2 sekundy. Tento motocykl může mimo jiné uspokojit i Vaše environmentální choutky, neboť neprodukuje žádné zplodiny.

Opravdu sportovní jízdu si jezdec vychutná na maximálně 70 km dlouhé trati díky vyšší spotřebě elektrické energie při maximální zátěži. To sice není mnoho, může to však mít své kouzlo na okruhu s kratšími rovinkami. Představte si, jak v boxech mění motorce baterku, aby mohla pokračovat dál. Z tohoto ne zcela nereálného snu Vás může probrat i cena, která se bude pohybovat na úrovni $ 25.000.

Elektrické motocykly vynikají dlouhou životností a dobrým poměrem mezi cenou a následnými prostředky, které musí majitel vynaložit na údržbu, za podobnou cenu si však koupíte benzínovou šelmu a ještě Vám zůstane i na pořádný záběh. Pokud patříte mezi lidi, kteří jsou „Zelenější“ než ostatní, právě tento motocykl je stvořen pro Vás.