7  MÓDNÍCH TIPŮ, DÍKY KTERÝM BUDETE V KAŽDÉ SITUACI VYPADAT STYLOVĚ

7  MÓDNÍCH TIPŮ, DÍKY KTERÝM BUDETE V KAŽDÉ SITUACI VYPADAT STYLOVĚ 1

Móda a oblečení nás provázejí dennodenně. Jejich prostřednictvím můžete vyjádřit kdo jste – váš osobní styl odráží vaši osobnost. Víte však, že díky několika tipům si můžete každý den udržet vlastní dokonalý styl?

Oblečení si může dovolit každý, ale správně jej zkombinovat a vypadat opravdu dobře – na to potřebujete vytříbený smysl pro módu. Pokud se na svém osobním stylu snažíte zapracovat, jste tady správně. Pokud vás okolí obdivuje pro váš smysl pro módu, také jste tu správně – život je přece o zdokonalování a vzhled není žádnou výjimkou.

Móda je o oblečení, které si koupíš. Styl je o tom, co s tím dokážeš udělat.

Níže uvedené tipy nejsou časově ani finančně náročné, ale výsledek je v konečném důsledku působivý. Inspirujte se a přesvědčte se sami! 🙂

1.Módu vnímejte nadčasově a s nadhledem

Co se týče módy a nových trendů, všichni je milujeme a snažíme se vypadat co nejvíce „fresh“. Je skvělé potěšit se nějakou módní novinkou, která okoření šatní rutinu. Nic však nepřekoná nadčasový styl – elegantní linie, klasické vzory i barvy, které nikdy nevyjdou z módy.

V mnoha případech jsou to dokonce klasické kousky, které postavě lichotí více. Ne každému totiž sednou nejnovější trendy – nadčasovost ano. Kromě toho, nové trendy zvyknou mít velmi krátký život, takže si je dlouho neužijete.

2.Dámy, spolehněte se na „malé černé šaty“

Černá barva vždy vypadá luxusně a sofistikovaně, nemluvě o tom, že přistane každému. Své „malé černé“ můžete zkombinovat s béžovou, červenou i bílou, nebo se spolehněte na současný trend „all-black“. Výsledek bude vždy skvělý, ať už se rozhodnete jakkoli.

3.Nestaňte se obětí trendů

Ptáte se, jak zjistíte, zda jste se stali obětí módy? Odpovědí je příliš mnoho trendů na jednom místě – tedy na vás. 🙂 Ne vše, co je dnes „in“, i spolu ladí. Kombinace oblečení vybírejte uvážlivě a s novinkami to nepřehánějte. Stačí jeden dva prvky, které jsou nejvíce trendy.

4.Sahejte po vašich barvách a nakupujte podle typu postavy

Modrá, růžová, černá, červená – ať je jakákoliv, najděte si takovou barvu, která bude dokonale ladit k vašim očím, pokožce i vlasům. Barevný odstín pomůže zlepšit váš celkový vzhled. Stejně je to u typu postavy. Potřebujete něco skrýt nebo naopak zvýraznit? To vše vám umožní to správné oblečení. S důrazem na SPRÁVNĚ – samozřejmostí je vhodná, dobře padnoucí velikost.

5.Oblečení slaďte s událostí, na kterou se chystáte

Dostali jste pozvánku na koktejlovou párty? Nebo na událost s „black-ty“ dress-code? Ať už se chystáte kamkoliv, outfit stavte podle události – každá si totiž vyžaduje něco jiného. Dress-code však nepatří pouze k výjimečným společenským událostem. Kancelář, svatba i večer s přáteli si žádají rozdílné oblečení – to snad ani netřeba připomínat.

6.Přidejte prvek, který vás charakterizuje

Skutečný osobní styl znamená vytvoření takových prvků, které budou charakteristické výhradně pro vás. Jednou z možností je přidat do svých outfitů doplněk, který budete nosit vždy. Může to být opravdu cokoliv. Nalezení svého charakteristického doplňku a jeho dokonalé sladění je znamením skutečné lásky k módě.

7.Dávejte důraz na detaily

Dámy i pánové mají mnoho možností, jak doplnit svůj outfit. Ať už je to kabelka, šátek, klobouk, peněženka či hodinky – tyto detaily celku dodávají zajímavost a styl, proto na nich nikdy nezapomínejte.