ADRIANA LIMA A ALESSANDRA AMBROSIO SI VYZKOUŠELI PODPRSENKU OD VICTORIA SECRET ZA 2 MILIONU DOLARŮ

ADRIANA LIMA A ALESSANDRA AMBROSIO SI VYZKOUŠELI PODPRSENKU OD VICTORIA SECRET ZA 2 MILIONU DOLARŮ 1

Pánové znáte to, máme tři typy spodního prádla, klasické, sexy a spodní prádlo od Victoria Secret. Společnost Victoria Secret je podle mnoho lidí, hlavně pány, továrna na sny, která se nijak nebrání kreativitě, miluje extravagantnost a oplývá exkluzivnosti.

Loni tato společnost představila luxusní podprsenku v hodnotě 10 milionů dolarů, tamto to však neskončilo. Victoria Secret nyní uvedla dvě nádherné podprsenky s názvem The Dream Angels Fantasy Bras s konečnou cenou 2 miliony dolarů za jednu. Tyto klenoty vznikly na základě úzké spolupráci šperkařů Mouawad a designérů VS. Každá z podprsenek obsahuje až 16 tisíc drahokamů včetně rubínů, diamantů a safírů. Ostatní kousky jako uchycení lemy a kostice jsou vyrobeny z 18 karátového zlata.

To nejlepší na konec. Čest prezentovat tyto luxusní kousky prádla dostali krásné modelky Adriana Lima a Alessandra Ambrosio. Jak jim tyto nádherné klenoty sedli se dozvíte už ve videu. Já už jen dodám, že i tak nejvíce záleží na dotyčné nositelce, někomu nepomůže ani deset kousků takového spodního prádla.