BARRIER LES NEIGES – NAVŠTIVTE NOVÝ PĚTIHVĚZDIČKOVÝ ZIMNÍ REZORT VE FRANCII

BARRIER LES NEIGES - NAVŠTIVTE NOVÝ PĚTIHVĚZDIČKOVÝ ZIMNÍ REZORT VE FRANCII 1

Nic se nevyrovná pocitu z dýchání čerstvého vzduchu na vrcholu klidné hory, zatímco se pod vámi nachází čerstvě napadaný sníh. Klidné okamžiky, po kterých následuje adrenalin v podobě kvalitní lyžování, to je to, co dává lesk a kouzlo alpským únikům.

Nový hotel Barrière Les Neiges dostal v rámci střediska Courchevel 1850 výhodnou polohu. Hosté se zde mohou těšit z přístupu k některé z nejlepších sjezdovek na světě. Tento pětihvězdičkový zimní resort se nachází v srdci Vallées, největší lyžařské oblasti Les Trois na světě.

Hotel Barrière Les Neiges je elegantní chatou s příjemným interiérem, který navrhla Nathalie Ryan. Charakteristický je teplými zemitými tóny, obklady stěn a stropy ze smrkového dřeva, bílým mramorem či hedvábnými tkaninami. K dispozici je 42 pokojů a apartmánů se závěsy z luxusního kašmíru a sametu, včetně množství kožešin. V hotelu se také nacházejí bazény, venkovní jacuzzi či soukromé kino. Po náročném dni, stráveném na sjezdovce, jsou lázně ideálním způsobem jak se uvolnit. S rozlohou více než 3 000 čtverečních metrů jde o opravdu rozlehlé prostory.

Těšit se zde můžete na speciální péči o tělo, revitalizační tělový peeling, masáže, anti-aging kryoterapii či LPG Endermologie. Parní lázně, sauny, ledové bazény a jacuzzi pod širým nebem završují nabídku vybavení v lázních.

Nouze není ani o kulinářské zážitky. V Les Neiges se nacházejí výjimečné restaurace s výběrem jídel pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Pokud máte rádi francouzskou kuchyni, určitě si tu přijdete na své. K výrazným předkrmům patří například Mont D’Or fondue, frikasé z humra se zázvorem či „Black Market“ filé, podávané s bramborami, salátem z čekanky a Champs-Elysées omáčkou. Návštěvou hotelu Barrière Les Neiges získáte zážitek na celý život.