BMW X: seznamte se se světem crossoverů z Bavorska!

BMW X: seznamte se se světem crossoverů z Bavorska! 1

Svět je plný možností a díky vozům z modelové řady BMW X je budete moci prozkoumat. Perfektní pozice na sezení s dobrým výhledem, inteligentní pohon všech čtyř kol BMW xDrive a ekonomické motory. Seznamte se s vozidly BMW X.

Volba je na vás: Na sportovní aktivity jsou určeny tzv. SAV (Sports Activity Vehicle) mezi které patří vozidla BMW X1, BMW X3 a BMW X5. Tyto modely se podobají spíše na jakési silné mini vany. Na rozdíl od nich však nejsou určeny k tažení ani jízdu mimo asfaltové silnice. To zvládnou pouze plnohodnotné SUV, ke kterým patří modely BMW X4 a BMW X6. Ten, kdo má ještě větší nároky, sáhne po sportovních modelech ze série BMW M Performance: BMW X5 M50d a BMW X6 M50d nabízejí působivou dynamiku a jsou vhodné pro každodenní použití.

Pojďme ale pěkně po pořádku. BMW X1 je ideální pro ty, kteří chtějí zažít potěšení z jízdy. Technické parametry této modelové řady poukazují na velkou sebejistotu designérů. Dlouhý rozvor a krátké převisy dávají vyniknout dynamice a sportovnímu designu. K dispozici je značně flexibilní interiér, protože verze BMW XLINE a BMW Sport Line, nabízejí dva různé designové světy jak v exteriéru, tak interiéru. Modelová řada BMW X1 se může pochlubit nízkou spotřebou a minimálními emisemi. Prodává se za cenu cca. 40.000, – €

BMW X3 je vůbec prvním vozem typu SAV od automobilky BMW. Nová modelová řada je velmi pohodlný i flexibilní a vozidla BMW X3 jsou ideální na překonávání každodenních výzev i dálkové jízdy. Zatímco exteriér připomíná BMW X, interiér v inspiruje pečlivým výběrem materiálů. Díky naftovým a benzínovým motorům s nízkou spotřebou paliva je modelová řada BMW X3 velmi ekonomická. Prodává se za cenu cca. 50.000, – €.

BMW X4-ka: Tady to už začíná být zajímavé. BMW X4 se svým extravagantním designem spojuje výborný styl a výkon, což v tomto segmentu nikdy předtím nebylo běžné. Obvykle se proto označuje také jako SAC (Sports Activity Coupe). S velmi výkonnými motory BMW TwinPower Turbo a variabilním sportovním řízením ve standardní výbavě demonstruje BMW X4 svou impulzivní povahu v plné míře. X4-ka je dostupná za cenu cca. 60.000, – €