Cayo Espanto – skutečný ráj v Belize

Cayo Espanto – skutečný ráj v Belize 1

Po náročném dni v práci kdo by nesnil o tom, že se uchýlí na pustý ostrov? Cayo Espanto, soukromý ostrov na okraji Belize, chce uspokojit tyto utopické představy a poskytuje cestovatelům luxusní a výjimečný pobyt.

Resort se nachází v Karibiku pár kilometrů od rybářské vesnice San Pedro a má nabídnout exkluzivní útočiště pro luxusní klientelu. Jeho hlavní atrakcí jsou přitom okolní azurové vody. Cayo Espanto překonává sen – je to ráj v Atlantiku.

 

Cayo Espanto: 7 vil snů

I když je ostrov Cayo Espanto extravagantní, je to především soukromé útočiště. Rezort a jeho vily může současně obývat pouze 18 hostů. Domy (casas) byly ve svých detailech promyšleny tak, aby poskytovaly útočiště uprostřed klidné přírody. Tvůrci vynaložili velké úsilí, aby byl každý jedinečný: Casa Aurora se díky své terase rozprostírá nad mořem, zatímco Casa Ventanas, bungalov na moři s prosklenou podlahou, skýtá krátký pohled na místní mořskou faunu. Nejluxusnější je bezpochyby Casa Estrella. Nachází se na konci ostrova pár temp od Ventanas, kde dřevěná stavba natřená tyrkysovou modrou otevírá své brány. Estrella je největší z navrhovaných vil, má téměř 250 m², a otevírá se do nekonečné modři Karibiku. V prvním patře vila ukazuje veškerou svou přidanou hodnotu: hlavní ložnice s otevřeným panoramatickým výhledem 360° poskytuje úžasný pohled na ostrov a jeho okolí. Bez obětování autenticity jsou tyto „domy“ vybaveny ultra-luxusními službami a zařízením. Mimo jiné je zde 5 kuchařů a hospodyně, kteří se postarají o Vaše potřeby. Vily jsou plné přepychových materiálů, jako je jemné prádlo Yves De Lormes, iPad nebo špičkové houpací sítě.

 

Tropické radovánky

Stejně jako resort i navrhované aktivity mistrně čerpají z bohatství karibské fauny a flóry při zachování luxusní atmosféry. Potápění je zde dechberoucí. Díky poloze Cayo Espanto Vám stačí 15 minut cesty lodí, abyste se dostali na některé z nejoblíbenějších potápěčských míst na světě. Ornitologické safari, šnorchlování, plavby na kajaku, výlety do Belize, kurzy rybaření, spa… Kromě svých potápěčských aktivit nemá Cayo Espanto nouzi ani o tropickou zábavu.

Akční nabídka ubytování